Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach zaprasza na XVIII Rodzinny Rajd Rowerowy. Wydarzenie organizowane j
Po raz osiemnasty taki rajd rowerowy

Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach zaprasza na XVIII Rodzinny Rajd Rowerowy. Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu Beskidzkich Rajdów Rowerowych pod patronatem Grażyny Staniszewskiej i od lat cieszy się sporym zainteresowaniem miłośników dwóch kółek.

W niedzielę 26 maja Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach zaprasza wszystkich mieszkańców na XVIII Rodzinny Rajd Rowerowy Wadowice  –  Wadowice – Świnna Poręba - Wadowice, W sumie do przejechania będzie 25 kilometrów.

 

Start rajdu o godzinie 9:00 na placu przed Spółdzielnią Mieszkaniową w Wadowicach (osiedle Kopernika 10), półmetek o godzinie 11:00 w Świnnej Porębie (Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte),  zaś meta  tegorocznego rajdu o godzinie 14:00  w Wadowicach (stadion MKS „Skawa”).

Warto dodać, że rajd rowerowy organizowany jest w ramach cyklu Beskidzkich Rajdów Rowerowych pod patronatem  Grażyny Staniszewskiej i od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośników dwóch kółek.

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 maja na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając imię i nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia oraz potwierdzenie opłaty startowej na konto organizatora lub w dniach 20 maja oraz 22 maja . w siedzibie Ogniska TKKF „Leskowiec" w Wadowicach, os. Kopernika 10 w godzinach 16:00 do 18:00. W miarę wolnych miejsc (do wyczerpania koszulek) zgłoszenia będą przyjmowane w dniu imprezy 26 maja w godzinach od 8:00 do 8:30.

Wszelkich informacji dotyczących rajdu udziela Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach, osiedle Kopernika 10, tel. 692 290 685, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. strona www.tkkf-wadowice.pl

Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody rzeczowe dla zwycięzców konkurencji oraz liczne nagrody losowane wśród uczestników którzy pokonają trasę rajdu. Nie zabraknie również konkurencji najliczniejsza rodzina, najliczniejsza reprezentacja szkoły, osiedla, organizacji, najstarszy uczestnik rajdu, najmłodszy uczestnik rajdu jadący samodzielnie oraz konkursów sprawnościowych na półmetku i mecie rajdu.

Miło nam poinformować, że portal WadowiceOnline.pl objął patronem medialnym imprezę.

 

 

AKTUALIZACJA (WTOREK, 21 MAJA 2019 14:25)

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 on 2019-04-29 15:05
Ile wynosi ta opłata startowa ?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.