Wadowice-Online.pl

Twoje Miasto w Sieci

WadowiceOnline.pl

Jeśli organizują Państwo imprezę, koncert lub inne ciekawe wydarzenie i chcieliby Państwo, aby informacja o Waszej inicjatywie trafiła do jak największej ilości mieszkańców Wadowic i okolic mamy propozycję patronatu medialnego na następujących warunkach:

  • Umieścimy informację zapowiadającą wydarzenie
  • Po wydarzeniu zamieścimy relację wraz ze zdjęciami.
  • Przy zapewnieniu wyłączności portalowi WadowiceOnline.pl na patronat medialny, zaprojektujemy i umieścimy graficzną formę reklamy. Pozycja i forma banera będzie zależna od aktualnego obłożenia miejsca reklamowego przez komercyjnych zleceniodawców.
  • Organizator, przedstawiciel lub zarządca wydarzenia zobowiązuje się umieścić logo portalu WadowiceOnline.pl na wszelakich materiałach reklamowych promujących wydarzenie (plakaty, afisze, ulotki, bilety, program, zaproszenie itp.) oraz na stronie internetowej jako patrona medialnego.
  • Na czas imprezy organizator, przedstawiciel lub zarządca wydarzenia umieści w widocznym miejscu (scena, ściana, budynek itp.) baner portalu WadowiceOnline.pl o wymiarach 3m/1m promujący portal WadowiceOnline.pl.


Przedstawione opcje prezentują jedynie możliwości wzajemnej promocji, jesteśmy otwarci na wszelakie inne propozycje i inicjatywy: konkursy z nagrodami, losowanie wejściówek, itp.

W celu omówienia warunków patronatu medialnego prosimy o kontakt em@il: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 604 898 099

Pobierz nasze logo do umieszczenia w materiałach reklamowych.