To już ostatni moment na zgłoszenie się do Młodzieżowej Rady Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach.

To już ostatni moment na zgłoszenie się do Młodzieżowej Rady Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jan

W ruinach zamku w Lanckoronie po raz kolejny odbędzie się wielkie trąbienie, czyli festiwalu hejnalistów. Organizatorzy przygotowali sporo, nie tylko muzycznych, atrakcji i zapraszają muzyków do udziału w wydarzeniu.

W ruinach zamku w Lanckoronie po raz kolejny odbędzie się wielkie trąbienie, czyli festiwalu hejnalist

W Andrychowie wybrano dziecięcego burmistrza. Będzie rządził miastem podczas Bajkolandii z okazji Dnia Dziecka, na której przygotowano mnóstwo atrakcji.

W Andrychowie wybrano dziecięcego burmistrza. Będzie rządził miastem podczas Bajkolandii z okazji Dni

Fundacja Apikultura oraz Przedsiębiorstwa Pszczelarskiego Łysoń z Kleczy Dolnej zorganizowali na wadowickim  rynku obchody Dnia Pszczoły! Sporo tutaj się działo.

Fundacja Apikultura oraz Przedsiębiorstwa Pszczelarskiego Łysoń z Kleczy Dolnej zorganizowali na wadow

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie wadowickiej podstawówki otrzymają klucze do papieskiego muzeum, ośmioro śmiałków będą także przewodnikami po placówce.

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie wadowickiej podstawówki otrzymają klucze do papieskiego muzeum, ośmior

Kilkunastu  gitarzystów ale i nie tylko, po raz trzeci w ramach wydarzenia "Muzyczny Andrychów" zagrało wspólnie  rockowe evergreeny z kultowym "Nothing Else Matters" zespołu Metallica na czele.

Kilkunastu  gitarzystów ale i nie tylko, po raz trzeci w ramach wydarzenia "Muzyczny Andrychów" zagra

Fundacja Apikultura oraz Przedsiębiorstwa Pszczelarskiego Łysoń z Kleczy Dolnej zapraszają mieszkańców na wadowicki rynek na obchody Dnia Pszczoły! Przygotowano sporo atrakcji.

Fundacja Apikultura oraz Przedsiębiorstwa Pszczelarskiego Łysoń z Kleczy Dolnej zapraszają mieszkańc

Już wkrótce  władzę nad Andrychowem przejmą „Dziecięcy Burmistrz”, jego zastępcy i... dzieci! Po raz kolejny odbędzie się wyjątkowa impreza z okazji Dnia Dziecka: Bajkolandia!

Już wkrótce  władzę nad Andrychowem przejmą „Dziecięcy Burmistrz”, jego zastępcy i... dzieci!

W Dworze w Stryszowie odbędzie się aukcja kamieni namalowanych przez uczestników projektu „Halina Dąbrowska – in memoriam”.  Zabrane środki wspomogą Fundację Zobacz... Jestem, która zajmuje się szeroko rozumianą pomocą osobom z problemami emocjonalnymi oraz ich rodzicom i opiekunom

W Dworze w Stryszowie odbędzie się aukcja kamieni namalowanych przez uczestników projektu „Halina D

Od początku kwietnia trwa od dawna zapowiadany remont pomnika 12 Pułku Piechoty przed wadowickimi koszarami. Niestety samego żołnierza już nie dało się już uratować, pojawi się tutaj nowy.

Od początku kwietnia trwa od dawna zapowiadany remont pomnika 12 Pułku Piechoty przed wadowickimi kosza

Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na kolejny piknik charytatywny.  Podczas niego będzie prowadzona zbiórka datków na rzecz Ewy z Zebrzydowic oraz Mateusza z Sułkowic.

Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na kolejny piknik charyta

Papieskie miasto obchodzi swoje święto, które skoncentrowane jest głównie wokół osoby papieża i jego 104. rocznicy urodzin.

Papieskie miasto obchodzi swoje święto, które skoncentrowane jest głównie wokół osoby papieża i j

Muzea, galerie i towarzystwa historyczne Ziemi Wadowickiej zapraszają do udziału w kolejnej edycji Nocy Muzeów, która w tym roku przypada 18 maja w Międzynarodowy Dzień Muzeów.

Muzea, galerie i towarzystwa historyczne Ziemi Wadowickiej zapraszają do udziału w kolejnej edycji Nocy

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na cykl spotkań autorskich i warsztatów dla dzieci i młodzieży w ramach projektu „Od litery do literatury”. To wyjątkowa inicjatywa mająca na celu integrację młodych ludzi wokół biblioteki oraz przybliżenie im fascynującego świata literatury.

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na cykl spotkań autorskich i warsztatów dla dzieci i młodzież

W weekend Dwór w Stryszowie zaprasza na kilka ciekawych wydarzeń kulturalnych.

W weekend Dwór w Stryszowie zaprasza na kilka ciekawych wydarzeń kulturalnych. Czytaj więcej... Dodaj

W  Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach otwarto czasową wystawę podsumowującą 40-lecie placówki i 10-lecie powstania nowej ekspozycji.

W  Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach otwarto czasową wystawę podsumowuj

Na Placu Mickiewicza w Andrychowie odbędą się dwie dobrze już znane i lubiane przez mieszkańcom imprezy: akcja krwiodawstwa Moto krew otaz Muzyczny Andrychów.

Na Placu Mickiewicza w Andrychowie odbędą się dwie dobrze już znane i lubiane przez mieszkańcom impr

Gry  terenowe, zawody piłki nożnej, bieg uliczny i na rolkach, rodzinny rajd rowerowy, koncert, biesiada, zawody w pumptracku Urząd Miejski zapowiada tegoroczne dni Wadowic jak "epickie".

Gry  terenowe, zawody piłki nożnej, bieg uliczny i na rolkach, rodzinny rajd rowerowy, koncert, biesia

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z dr Patrycją Kłósek-Bzowską, doktorem nauk o zdrowiu, psychodietetykiem, dietetykiem klinicznym. Będzie ona przewodnikiem po zdrowym odżywianiu jak i zaprezentuje swoją książkę "Dietooporne".

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z dr Patrycją Kłósek-Bzowską, doktorem nauk o zd

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza mieszkańców, turystów i pielgrzymów do zwiedzania placówki w cenie 1 złotego od osoby. Co to za okazja?

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza mieszkańców, turystów i pielg