Były burmistrz Wadowic a obecnie radny Rady Miejskiej w Wadowicach ostro podsumował swój falstart z wyborami do Parlamentu Europejskiego pod szyldem partii Roberta Biedronia: "Usunął mnie, żeby ułatwić zdobycie mandatu przez swojego chłopaka".

Były burmistrz Wadowic a obecnie radny Rady Miejskiej w Wadowicach ostro podsumował swój falstart z wy

Po blisko 3 miesiącach od  konferencji, prezentującej efekty audytu śledczego, zamówionego w firmie Froud Control z Warszawy  za kwotę 107 tysięcy złotych przez  burmistrza Bartosza Kaliński, włodarz miasta poinformował, że nie upubliczni jego wyników. Dlaczego?

Po blisko 3 miesiącach od  konferencji, prezentującej efekty audytu śledczego, zamówionego w firmie

W Oświęcimiu zaprezentowani zostali kandydaci w wyborach parlamentarnych Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska PO .N i PL Zieloni  z okręgu nr 12.

W Oświęcimiu zaprezentowani zostali kandydaci w wyborach parlamentarnych Koalicyjnego Komitetu Wyborcze

Już za kilka tygodni czekają nas wybory parlamentarne. Jak się okazuje, o głosy wyborców do Sejmu powalczy pięciu mocnych kandydatów z Wadowic. Zobaczcie nazwiska i sylwetki!

Już za kilka tygodni czekają nas wybory parlamentarne. Jak się okazuje, o głosy wyborców do Sejmu po

Koalicja Obywatelska przedstawiła listy kandydatów w jesiennych wyborach  parlamentarnych. Kto powalczy o głosy wyborców w naszym okręgu wyborczym?

Koalicja Obywatelska przedstawiła listy kandydatów w jesiennych wyborach  parlamentarnych. Kto powalcz

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość przedstawił listy kandydatów w jesiennych wyborach  do Sejmu i Senatu. Kto powalczy o głosy wyborców w naszym okręgu wyborczym?

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość przedstawił listy kandydatów w jesiennych wyborach  do Sejmu

Józef Brynkus, dotychczas poseł Kukiz '15 z Wadowic, będzie jedynką  na liście koalicyjnego komitetu... Polskiego Stronnictwa Ludowego. To efekt porozumienia  ruchu Pawła Kukiza z szefem PSL Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem.

Józef Brynkus, dotychczas poseł Kukiz '15 z Wadowic, będzie jedynką  na liście koalicyjnego komitet

Mija ponad dwa miesiące od  konferencji, prezentującej wyniku audytu śledczego, zamówionego w firmie Froud Control z Warszawy  za kwotę 107 tysięcy złotych przez  burmistrza Bartosza Kaliński. Wyniki audytu, wbrew zapowiedziom, ciągle nie zostały upublicznione.

Mija ponad dwa miesiące od  konferencji, prezentującej wyniku audytu śledczego, zamówionego w firmie

Regionalna Izba Obrachunkowa nie dopatrzyła się nieprawidłowości w przeprowadzeniu sesji Rady Miejskiej w Wadowicach w sprawie absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza  Kalińskiego. Naruszenie prawa do RIO zgłosił opozycyjny Klub Radnych Wolne Wadowice.

Regionalna Izba Obrachunkowa nie dopatrzyła się nieprawidłowości w przeprowadzeniu sesji Rady Miejski

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński zapowiedział kroki prawne w sprawie rzekomego stalkingu dotyczącego jego rodziny przez lokalnego dziennikarza.  Dziennikarz nie pozostaje dłużny i zapowiada dwa zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa w tej sprawie.

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński zapowiedział kroki prawne w sprawie rzekomego stalkingu dotyczącego

Ugrupowania polityczne jeszcze nie ogłosiły oficjalnie nazwisk swoich kandydatów w jesiennych wyborach parlamentarnych, ale nieoficjalnie mówi się już o niektórych kandydatach. Kto może ubiegać się o głosy wyborców w wyborach do Sejmu i Senatu?

Ugrupowania polityczne jeszcze nie ogłosiły oficjalnie nazwisk swoich kandydatów w jesiennych wyborach

PGW Wody Polskie wraz z gminą Stryszów zorganizowały sprzątanie dna i brzegów Jeziora Mucharskiego. Zarządca zbiornika zorganizował konferencję, na której odniósł się do niektórych działań. Zapowiada też duży audyt poinwestycyjny niezależnej firmy dotyczący jego budowy.

PGW Wody Polskie wraz z gminą Stryszów zorganizowały sprzątanie dna i brzegów Jeziora Mucharskiego.

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński po powrocie ze szpitala z terapii radiologicznej postanowił dać głos w sprawie tego, co ostatnio działo się u niego. Wywołany nieoczekiwanie przez niego do tablicy muszę się ustosunkować...

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński po powrocie ze szpitala z terapii radiologicznej postanowił dać gł

Poseł Józef Brynkus (Kukiz '15) skierował wniosek do Centralnego Biura Antykorupcyjnego o zbadanie sprawy przekazanie działek przy Skawie prywatnemu przedsiębiorcy przez burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego.

Poseł Józef Brynkus (Kukiz '15) skierował wniosek do Centralnego Biura Antykorupcyjnego o zbadanie spr

Z okazji swojego święta, najlepszy policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach odebrali zasłużone awanse, odznaczenia i wyróżnienia. To nie tylko efekt pracy w minionym roku, ale nagroda za wieloletnią często niełatwą służbę.

Z okazji swojego święta, najlepszy policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach odebrali zasłuż

Po 29 latach pracy sekretarz gminy Wadowice 66-letni Marek Brzeźniak odchodzi na emeryturę. W ostatni dzień jego pracy pożegnali go urzędnicy magistratu. Podobno nie ma ludzi niezastąpionych, ale mówią, że będzie go tutaj brakować...

Po 29 latach pracy sekretarz gminy Wadowice 66-letni Marek Brzeźniak odchodzi na emeryturę. W ostatni d

Mimo, że od wyborów do Parlamentu Europejskiego minęło już prawie dwa miesiące, nadal w Wadowicach i okolicy możemy się natknąć na fizysy kandydatów, czy plakaty wyborcze. Może by to w końcu posprzątać?

Mimo, że od wyborów do Parlamentu Europejskiego minęło już prawie dwa miesiące, nadal w Wadowicach

Poseł Józef Brynkus (Kukiz '15) zainterweniował do premiera Morawieciego w sprawie Jeziora Mucharskiego, informując go o niedziałającej elektrowni, śmieciach, niewyczyszczonym dnie, śniętych rybach czy problemach gmin z uzyskaniem dostępu do zbiornika. Będą jakieś efekty?

Poseł Józef Brynkus (Kukiz '15) zainterweniował do premiera Morawieciego w sprawie Jeziora Mucharskieg

Podczas nadzwyczajnej sesji, Rada Miejska w Wadowicach większością głosów przyjęła uchwałę o przeznaczeniu dodatkowych 2,5 miliona złotych z budżetu gminy na gospodarkę odpadami. To efekt ostatniego potężnego kryzysy śmieciowe w gminie.

Podczas nadzwyczajnej sesji, Rada Miejska w Wadowicach większością głosów przyjęła uchwałę o prz

Piękny gest: radni Rady Miejskiej w Wadowicach podziękowaniami, kwiatami i gromkimi brawami pożegnali 66-letniego Marka Brzeźniaka, sekretarza gminy Wadowice, który tą funkcję piastował 29 lat bez kilku dni a który odchodzi na emeryturę.

Piękny gest: radni Rady Miejskiej w Wadowicach podziękowaniami, kwiatami i gromkimi brawami pożegnali