Co zrealizował ze swoich obietnic, a czego nie? Jak radzi sobie z krytyką, jakie ma plany? O to i nie tylko o to pytamy burmistrza Wadowic Mateusza Klinowskiego, który w wyborach samorządowych stara się o kolejną kadencję.  

Co zrealizował ze swoich obietnic, a czego nie? Jak radzi sobie z krytyką, jakie ma plany? O to i nie t

Po ośmiu latach czyli dwóch kadencjach w Radzie Miejskiej w Wadowicach z wadowicką polityką żegna się Paweł Janas. Z jakiego powodu?

Po ośmiu latach czyli dwóch kadencjach w Radzie Miejskiej w Wadowicach z wadowicką polityką żegna si

Według danych GUS na koniec 2016 roku gmina Wadowice miała nieco ponad 38 tysięcy mieszkańców. Niektórzy zastanawiają się, czy z takiej liczby mieszkańców, położonej w dorzeczu Skawy gminy PIS nie mógł wybrać na kandydata osoby z bardziej „wadowickim rodowodem”?

Według danych GUS na koniec 2016 roku gmina Wadowice miała nieco ponad 38 tysięcy mieszkańców. Niekt

Taki wesoły akcent tej nieco poważnej i nudnej kampanii wyborczej: zobaczcie program wyborczy Bogdana Hanarka, kandydata na wójta gminy Stryszów w trzeciej turze. Tak to się powinno robić! Głosowalibyście?

Taki wesoły akcent tej nieco poważnej i nudnej kampanii wyborczej: zobaczcie program wyborczy Bogdana H

Ma 35-lat, jest prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem menadżerskim w spółkach krajowych i zagranicznych, wadowiczaninem  od 3 pokoleń i ma pomysł na gminę. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z kandydatem na burmistrza Wadowic Michałem Skoreckim.

Ma 35-lat, jest prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem menadżerskim w spółkach krajowych i zagranicz

Dwóch z sześciu kandydatów na fotel burmistrza Wadowic zaprezentowało swoje spoty wyborcze. Jak wam się podobają i czy przekonują one do zagłosowania na nich?

Dwóch z sześciu kandydatów na fotel burmistrza Wadowic zaprezentowało swoje spoty wyborcze. Jak wam s

Od kilku latach teren po byłym zakładzie Bumar niszczeje. Wyburzono tu budynki a spółka, która je nabyła ma problem z  budową zaplanowanego obiektu usługowo-handlowego: burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski zablokował przekwalifikowanie gruntów, na co tak przychylna była poprzednia władza. Ile jest wart ten teren?

Od kilku latach teren po byłym zakładzie Bumar niszczeje. Wyburzono tu budynki a spółka, która je na

Sąd Okręgowy w Krakowie przyznał rację Tomaszowi Żakowi w wytoczonym przez niego procesie wyborczym. Chodzi o słowa Macieja Kobielusa, jego kontrkandydata w walce o fotel burmistrza Andrychowa, który musi teraz je sprostować i przeprosić.

Sąd Okręgowy w Krakowie przyznał rację Tomaszowi Żakowi w wytoczonym przez niego procesie wyborczym.

Znany w Norwegii broker, jeden z udziałowców spółki, która za czasów burmistrz Ewy Filipiak na terenach po Bumarze w Wadowicach zamierzała wybudować galerię handlową został skazany prawomocnym wyrokiem norweskiego sądu za niepłacenie podatków.

Znany w Norwegii broker, jeden z udziałowców spółki, która za czasów burmistrz Ewy Filipiak na tere

Constantinow Moldovan otrzymał jako pierwszy tytuł „Honorowego Obywatela gminy Mucharz". Do Rumunii udała się delegacja w celu wręczenia tego zaszczytnego tytułu.

Constantinow Moldovan otrzymał jako pierwszy tytuł „Honorowego Obywatela gminy Mucharz". Do Rumunii u

Po raz drugi w ostatnim czasie nasz region odwiedzi Beata Szydło, która będzie promować lokalnych polityków Prawa i Sprawiedliwości przed nadchodzącymi wyborami samorządowymi.

Po raz drugi w ostatnim czasie nasz region odwiedzi Beata Szydło, która będzie promować lokalnych pol

Aktualny poseł i kandydat na fotel burmistrza Wadowice Józef Brynkus nie zgadza się z planami PKP PLK dotyczącymi wyburzenia i budowy nowego wiaduktu kolejowego na drodze krajowej nr 52 w Kleczy Dolnej. Dlaczego?

Aktualny poseł i kandydat na fotel burmistrza Wadowice Józef Brynkus nie zgadza się z planami PKP PLK

Wadowiczanka Janina Kamińska, która swoje życie poświęciła tańcowi i tą pasją zaraża innych, została laureatką plebiscytu „Poza stereotypem – senior roku” udowadniając przy tym, że życie zaczyna się... na emeryturze.

Wadowiczanka Janina Kamińska, która swoje życie poświęciła tańcowi i tą pasją zaraża innych, zo

Po raz drugi w tej kampanii wyborczej Paweł Kukiz, lider ruchu i Klubu Parlamentarnego Kukiz'15 spotkał się z mieszkańcami Wadowic i poprzeć w wyborach na burmistrza posła Józefa Brynkusa.

Po raz drugi w tej kampanii wyborczej Paweł Kukiz, lider ruchu i Klubu Parlamentarnego Kukiz'15 spotkał

Na debacie prowadzonejzorganizowanej w remizie OSP Wadowice pojawiło się jedynie dwoje z sześciu kandydatów na fotel burmistrza Wadowic. Byli to Ada Karcz Zielińska oraz Józef Brynkus.

Na debacie prowadzonejzorganizowanej w remizie OSP Wadowice pojawiło się jedynie dwoje z sześciu kandy

W Jaroszowicach, pod osłoną nocy, ktoś zniszczył banery wyborcze kandydata na burmistrza Wadowic Mateusza Klinowskiego i kandydata do Rady Powiatu Pawła Kopra. Sprawa zostanie zgłoszona na policję.

W Jaroszowicach, pod osłoną nocy, ktoś zniszczył banery wyborcze kandydata na burmistrza Wadowic Mate

Wywiad z Leonem Jamrożkiem, kandydatem Komitetu Wyborczego Wyborców  Akcja Społeczna Wadowice na fotel burmistrza Wadowic w najbliższych wyborach samorządowych.

Wywiad z Leonem Jamrożkiem, kandydatem Komitetu Wyborczego Wyborców  Akcja Społeczna Wadowice na fote

Jeden z kandydatów na fotel burmistrza Wadowic i poseł Józef Brynkus oraz poseł Parlamentu Europejskiego Marek Jurek zorganiowali konferencję dotyczącą trwającego od kilku miesięcy remontu Parku Miejskiego w Wadowicach. Brynkus twierdzi, że dzieje się to z naruszeniem prawa.

Jeden z kandydatów na fotel burmistrza Wadowic i poseł Józef Brynkus oraz poseł Parlamentu Europejski

Mateusz Klinowski nie pojawi się na debacie na której mają pojawić się również inni kandydaci na fotel burmistrza w nadchodzących wyborach samorządowych. Z jakiego powodu?

Mateusz Klinowski nie pojawi się na debacie na której mają pojawić się również inni kandydaci na f

Dziennikarze mediów z Wadowic, Andrychowa oraz ogólnopolskich portali Pressmania.pl i GlosGminny.pl zapraszają na „Wadowicką Debatę Kandydatów na Burmistrza Papieskiego Miasta”.

Dziennikarze mediów z Wadowic, Andrychowa oraz ogólnopolskich portali Pressmania.pl i GlosGminny.pl zap