Tauron zaplanował kolejne czasowe przerwy w dostawie energii elektrycznej. Zobaczcie kiedy i w jakich miejscowościach powiatu wadowickiego nie będzie w tym tygodniu prądu.

Tauron zaplanował kolejne czasowe przerwy w dostawie energii elektrycznej. Zobaczcie kiedy i w jakich mi

Na drodze krajowej nr 44 w Spytkowicach doszło do groźnej kolizji z udziałem skutera.

Na drodze krajowej nr 44 w Spytkowicach doszło do groźnej kolizji z udziałem skutera. Czytaj więcej.

Policjanci zatrzymali 38-latka podejrzanego o kradzież plecaka 67-letniemu mieszkańcowi Andrychowa. Mężczyzna usłyszał już zarzut.

Policjanci zatrzymali 38-latka podejrzanego o kradzież plecaka 67-letniemu mieszkańcowi Andrychowa. Mę

Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości przestrzega przed nowym sposobem oszustwa wykorzystywanym przez cyberprzestępców. Rozsyłają oni e-maile wykorzystując wizerunek Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, a także policji.

Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości przestrzega przed nowym sposobem oszustwa wykorzystywany

Ważny komunikat dla mieszkańców. Sanepid stwierdził, że woda z wodociągu w miejscowości Woźniki (gmina Tomice) jest niezdatna do picia.

Ważny komunikat dla mieszkańców. Sanepid stwierdził, że woda z wodociągu w miejscowości Woźniki (

Na lokalnej drodze w Sosnowicach (gmina Brzeźnica) doszło do groźnejj czołówki osobówki z samochodem dostawczym. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Na lokalnej drodze w Sosnowicach (gmina Brzeźnica) doszło do groźnejj czołówki osobówki z samochode

To mogło skończyć się źle. W centrum Wadowic doszło do sporego pożaru ogrodzenia. Ogień na szczęście szybko ugasili strażacy. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

To mogło skończyć się źle. W centrum Wadowic doszło do sporego pożaru ogrodzenia. Ogień na szczę

W Wadowicach robią się spore korki, zwłaszcza przy wymianie zmian w Maspeksie czy zakładach Skawy. Wszystko przez zamknięty z jednej strony wjazd na ulicę Chopina w związku z budową nowej drogi. Niektórzy uważają, że dałoby się tego uniknąć dając zakaz wjazdu nieco dalej...

W Wadowicach robią się spore korki, zwłaszcza przy wymianie zmian w Maspeksie czy zakładach Skawy. Ws

100 nowo przyjętych policjantów, w tym 20 funkcjonariuszek, podczas uroczystego apelu złożyło ślubowanie w małopolskim garnizonie. trzech funkcjonariuszy trafi również do Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

100 nowo przyjętych policjantów, w tym 20 funkcjonariuszek, podczas uroczystego apelu złożyło ślubo

Spore zamieszanie w centrum Wadowic. Na ulicy Sobieskiego pękła rura, zalewając ulice. Kierowcy kierowani są na objazd, przez co tworzą się potężne korki.

Spore zamieszanie w centrum Wadowic. Na ulicy Sobieskiego pękła rura, zalewając ulice. Kierowcy kierow

Kalwaryjscy policjanci zatrzymali do kontroli mercedesa. Okazało się, że licznik samochodu pokazuje o ponad 14 tysięcy kilometrów mniej niż w czasie ostatniego badania technicznego. Zmiany wskazań drogomierza są kwalifikowane jako przestępstwo, za które grozi do pięciu lat więzienia.

Kalwaryjscy policjanci zatrzymali do kontroli mercedesa. Okazało się, że licznik samochodu pokazuje o

Strażacy z całej Polski, również w powiecie wadowickim, w żałobie. Podczas akcji zginął ich 38-letni kolega z OSP Balice, a dwoje innych druhów zostało poważnie rannych. Na znak solidarności zawyją syreny alarmowe w komendach, remizach i strażnicach w całym kraju.

Strażacy z całej Polski, również w powiecie wadowickim, w żałobie. Podczas akcji zginął ich 38-le

W Leńczach (gmina Kalwaria Zebrzydowska) kierowca samochody osobowego zjechał z drogi i skasował słup energetyczny. Chciał ominąć zwierze, które nagle wtargnęło na jezdnię.

W Leńczach (gmina Kalwaria Zebrzydowska) kierowca samochody osobowego zjechał z drogi i skasował słup

Tauron zaplanował w ostatni tydzień września kolejne czasowe przerwy w dostawie energii elektrycznej. Zobaczcie kiedy i w jakich miejscowościach powiatu wadowickiego nie będzie prądu.

Tauron zaplanował w ostatni tydzień września kolejne czasowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.

Strażacy zawodowi i druhowie ochotnicy usuwali kilku kilometrową plamę z substancji ropopochodnej na drodze w Stanisławiu Dolnym. Stanowiła spore zagrożenie dla kierowców. Policja szuka sprawcy wycieku.

Strażacy zawodowi i druhowie ochotnicy usuwali kilku kilometrową plamę z substancji ropopochodnej na d

Rodzina, znajomi, przyjaciele oraz policja poszukiwali zaginionej mieszkanki Sułkowic (gmina Andrychów). Na szczęscie odnalazła się cała i zdrowa.

Rodzina, znajomi, przyjaciele oraz policja poszukiwali zaginionej mieszkanki Sułkowic (gmina Andrychów)

W Leńczach (gmina Kalwaria Zebrzydowska) doszło do groźnego wypadku. Z wysokości upadł mężczyzna, doznając urazów głowy. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował go do szpitala w Krakowie.

W Leńczach (gmina Kalwaria Zebrzydowska) doszło do groźnego wypadku. Z wysokości upadł mężczyzna,

W Skawinkach (gmina Lanckorona) doszło do groźnego zdarzenia z udziałem quada. Kierujący pojazdem trafił do szpitala.

W Skawinkach (gmina Lanckorona) doszło do groźnego zdarzenia z udziałem quada. Kierujący pojazdem tra

Wadowiccy policjanci przedstawili siedem zarzutów 43-latkowi z Krakowa, który włamał się i okradł kilka plebani w powiecie wadowickim oraz województwie śląskim. Jego łupem padło ponad 23 tysiące złotych. Działał w warunkach recydywy, grozi mu wyższy wymiar kary.

Wadowiccy policjanci przedstawili siedem zarzutów 43-latkowi z Krakowa, który włamał się i okradł k

Wadowicki sanepid przeprowadził badania i stwierdził, że woda dostarczana w Rzykach (gmina Andrychów) przez tutejszą spółkę wodną nie nadaje się do picia.

Wadowicki sanepid przeprowadził badania i stwierdził, że woda dostarczana w Rzykach (gmina Andrychów)