Paskudny wypadek w Witanowicach. Na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Jana Pawła II rowerzysta uderzył z duża siłą w betonowy słup. W ciężkim stanie do krakowskiego szpitala zabrał go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Paskudny wypadek w Witanowicach. Na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Jana Pawła II rowerzysta uderzył z

W Kalwarii Zebrzydowskiej przy ulicy Dworcowej w ogniu stanął drewniany, niezamieszkały budynek. interweniowali strażacy zawodowi i druhowie ochotnicy. To najprawdopodobniej celowe podpalenie.

W Kalwarii Zebrzydowskiej przy ulicy Dworcowej w ogniu stanął drewniany, niezamieszkały budynek. inter

Na drodze powiatowej w Kleczy Dolnej doszło do dachowania samochodu osobowego. Jak tłumaczył kierowca, chciał on ominąć sarnę, która wyskoczyła nagle na jezdnię. Nic nikomu się nie stało, ale pojazd został mocno uszkodzony.

Na drodze powiatowej w Kleczy Dolnej doszło do dachowania samochodu osobowego. Jak tłumaczył kierowca,

Nietypowa akcja andrychowskich strażaków. Trzeba było ściągnąć obrączkę jednej z mieszkanek miasta, której spuchła ręka po użądleniu osy. Wszystko skończyło się na szczęście dobrze.

Nietypowa akcja andrychowskich strażaków. Trzeba było ściągnąć obrączkę jednej z mieszkanek mias

56-letki mężczyzna narobił sobie kłopotów. W przedsionku andrychowskie kościoła oddał mocz i zniszczył znajdujące się tam książki, kwiaty i znicze. Policjanci, którzy zatrzymali go w miejscu zdarzenia przebadali go alkomatem. Wydmuchał 2,8 promila...

56-letki mężczyzna narobił sobie kłopotów. W przedsionku andrychowskie kościoła oddał mocz i znis

Nietypowe zdarzenie w Stryszowie. Jadąca do pacjenta karetka utknęła w błocie. Zespół Ratownictwa Medycznego z opresji wyratowali strażacy.

Nietypowe zdarzenie w Stryszowie. Jadąca do pacjenta karetka utknęła w błocie. Zespół Ratownictwa M

Policja systematycznie kontroluje miejsca letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. Utrzymują stały kontakt z komendantami obozów harcerskich organizowanych na terenie powiatu wadowickiego, by zapewnić uczestnikom bezpieczny wypoczynek.

Policja systematycznie kontroluje miejsca letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. Utrzymują stały kon

Kilka zastępów strażaków zawodowych jak i druhów ochotników interweniowało nad Jeziorem Mucharskim. Dostali zgłoszenie o topiącej się w wodach zbiornika sarnie.

Kilka zastępów strażaków zawodowych jak i druhów ochotników interweniowało nad Jeziorem Mucharskim

W jednej z kamienic w centrum Wadowic z balkonu na pierwszym piętrze wypadło na bruk dziecko. Interweniował Zespół Ratownictwa Medycznego. Maluch trafił do szpitala na obserwację.

W jednej z kamienic w centrum Wadowic z balkonu na pierwszym piętrze wypadło na bruk dziecko. Interweni

Na Osiedlu Młocki Górne w Rzykach (gmina Andrychów) zawaliła się budowana wiata. Drewniana konstrukcja przygniotła mężczyznę. Wezwano do niego śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na Osiedlu Młocki Górne w Rzykach (gmina Andrychów) zawaliła się budowana wiata. Drewniana konstrukc

Na drodze w Witanowicach kierująca volkswagenem golfem straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Zawiniła prędkość...

Na drodze w Witanowicach kierująca volkswagenem golfem straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Za

Młoda wokalistka z Zebrzydowic (gmina Kalwaria Zebrzydowska) opublikowała swój kolejny singiel wraz z teledyskiem. Utwór powstał przy współpracy z raperem Jackiem "Mezo" Mejerem oraz kompozytorem Igorem Jaszczukiem, który jest autorem zarówno tekstu i muzyki.

Młoda wokalistka z Zebrzydowic (gmina Kalwaria Zebrzydowska) opublikowała swój kolejny singiel wraz z

Podczas spaceru w lesie w miejscowości Wysoka (gmina Wadowice), jeden z mieszkańców znalazł pocisk artyleryjski. Niewybuchem, najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej, zajęli się policjanci i saperzy.

Podczas spaceru w lesie w miejscowości Wysoka (gmina Wadowice), jeden z mieszkańców znalazł pocisk ar

Nowy tydzień na drogach powiatu wadowickie zaczął się od kilku groźnych kolizji. Służby interweniowały w Wadowicach, Izdebniku i Zawadce.

Nowy tydzień na drogach powiatu wadowickie zaczął się od kilku groźnych kolizji. Służby interwenio

Na rondzie gdzie krzyżują się ulice Wojska Polskiego, Sienkiewicza, Sikorskiego i Plac Obrońców Westerplatte w Wadowicach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowym. Jeden z pojazdów zatrzymał się na słupkach. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

Na rondzie gdzie krzyżują się ulice Wojska Polskiego, Sienkiewicza, Sikorskiego i Plac Obrońców West

Szokująca sytuacja spotkała grupę kobiet, które wybrały się pobiegać na wadowickiej ścieżce rowerowej.  Na wysokości stadionu z krzaków wyszedł młody mężczyzna i obnażył się przed nimi. Po wszystkim uciekł. Została powiadomiona policja. Uważajcie w tym miejscu!

Szokująca sytuacja spotkała grupę kobiet, które wybrały się pobiegać na wadowickiej ścieżce rowe

Na brzegu jednego ze stawów w Spytkowicach znaleziono mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Niestety, mimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować. Policja pod nadzorem prokuratury ustaliła już okoliczności tej tragedii.

Na brzegu jednego ze stawów w Spytkowicach znaleziono mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Nies

Na ulicy Głównej w Choczni doszło do wypadku z udziałem motocykla. Do rannego motocyklisty wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na ulicy Głównej w Choczni doszło do wypadku z udziałem motocykla. Do rannego motocyklisty wezwano ś

Policjanci z wadowickiej drogówki prowadzili działania „Prędkość”, podczas których zwracali uwagę na kierowców nie stosujących się do znaków i przepisów dotyczących jazdy z określoną prędkością. Dwóch z nich, w Choczni oraz i Stanisławiu Górnym straciło prawa jazdy.

Policjanci z wadowickiej drogówki prowadzili działania „Prędkość”, podczas których zwracali uwa

W weekend w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędą się centralne uroczystości związane z obchodami Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny z udziałem członków episkopatu. Szacuje się, że będzie około 100 tysięcy wiernych. Kierowców jak co roku czeka niestety sporo utrudnień.

W weekend w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędą się centralne uroczystości związane z obchodami Wniebowzi