Po "aferze hotelowej" w Andrychowie związanej z zakupem połowy hostelu, która odbiła się szerokim echem w mediach ogólnopolskich jak i lokalnych, głos w sprawie dał sam Mariusz Pudzianowski.

Po "aferze hotelowej" w Andrychowie związanej z zakupem połowy hostelu, która odbiła się szerokim ec

Na skrzyżowaniu w Witanowicach zderzyły się dwa samochody, osobówka z dostawczakiem. Obaj kierowcy trafili do szpitala na konsultacje medyczne.

Na skrzyżowaniu w Witanowicach zderzyły się dwa samochody, osobówka z dostawczakiem. Obaj kierowcy tr

Policjantem jest się w każdej chwili, nie tylko będąc na służbie. Dowiódł tego funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego andrychowskiego komisariatu, który w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna w alkomat "wydmuchał  blisko 3 promile alkoholu...

Policjantem jest się w każdej chwili, nie tylko będąc na służbie. Dowiódł tego funkcjonariusz Wyd

W okresie Świąt Wielkanocnych na drogach pojawia się więcej pojazdów, co w konsekwencji prowadzi do zwiększenia zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas tegorocznych świąt nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego będzie czuwać blisko 1900 policjantów ruchu drogowego.

W okresie Świąt Wielkanocnych na drogach pojawia się więcej pojazdów, co w konsekwencji prowadzi do

Korki na krajówce a także na lokalnych drogach. W Kalwarii Zebrzydowskiej w Wielki Piątek trwają uroczystości związane z najsłynniejszą w Polsce inscenizacją Drogi Krzyżowej. Do tego dochodzi wzmożony ruch przedświątecznych zakupów.

Korki na krajówce a także na lokalnych drogach. W Kalwarii Zebrzydowskiej w Wielki Piątek trwają uroc

Na drodze krajowej nr 52, na granicy Barwałdu Dolnego i Średniego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Z kolei na drodze wojewódzkiej w Wieprzu doszło do karambolu z udziałem aż czterech samochodów. Policja apeluje o rozwagę za kierownicą.

Na drodze krajowej nr 52, na granicy Barwałdu Dolnego i Średniego doszło do zderzenia dwóch samochod

Policjanci cały czas ponawiają apele o rozwagę i szczególną ostrożność na drogach i przypominają, że nadmierna prędkość może być przyczyną tragedii. Mimo to na drogach nie brakuje piratów drogowych. Dwóch właśnie pożegnało się z tego powodu na 3 miesiące z prawem jazdy.

Policjanci cały czas ponawiają apele o rozwagę i szczególną ostrożność na drogach i przypominają

Trwa sprzątanie nielegalnego wysypiska śmieci przy cmentarzu komunalnym w Andrychowie. Ktoś zrobił sobie tutaj składowisko opon. Jeśli nie uda się znaleźć sprawcy, za wywóz zapłacą  mieszkańcy.

Trwa sprzątanie nielegalnego wysypiska śmieci przy cmentarzu komunalnym w Andrychowie. Ktoś zrobił so

To mogło skończyć się źle. W Przytkowicach (gmina Kalwaria Zebrzydowska) w ogniu stanął blaszany garaż, w którym przechowywane były meble. Dzięki szybkiej akcji strażaków, udało się uratować stojący przy nim dom.

To mogło skończyć się źle. W Przytkowicach (gmina Kalwaria Zebrzydowska) w ogniu stanął blaszany g

10 lat więzienia grozi 33-letniemu mieszkańcowi gminy Brzeźnica, który włamał się do piwnicy niezamieszkanego budynku, gdzie ukradł m.in. elektronarzędzia oraz narzędzia budowlane. W jego domu mundurowi znaleźli również blisko 90 gramów marihuany.

10 lat więzienia grozi 33-letniemu mieszkańcowi gminy Brzeźnica, który włamał się do piwnicy nieza

Takiej promocji w kraju Andrychów chyba się nie spodziewał. Bulwarówka Super Express opisuje, jak strongman Mariusz Pudzianowski "odbił" pół hotelu w mieście nad Wieprzówką i awanturę z tym związaną z byłym właścicielem. Interweniowała policja.

Takiej promocji w kraju Andrychów chyba się nie spodziewał. Bulwarówka Super Express opisuje, jak str

Na niebezpiecznym skrzyżowaniu w Gierałtowicach (gmina Wieprz) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na niebezpiecznym skrzyżowaniu w Gierałtowicach (gmina Wieprz) doszło do zderzenia dwóch samochodów

W komisariacie policji w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się uroczyste pożegnanie komendanta podinsp. Krzysztofa Szustera. Po 26 latach przechodzi on na emeryturę. Jego obowiązki przejął podinsp. Fryderyk Mamcarczyk.

W komisariacie policji w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się uroczyste pożegnanie komendanta podinsp. K

Głupia sprawa: ktoś zrobił sobie nielegalne składowisko starych opon na parkingu przed cmentarzem komunalnym w Andrychowie. Sprawę bada andrychowska Straż Miejska.

Głupia sprawa: ktoś zrobił sobie nielegalne składowisko starych opon na parkingu przed cmentarzem kom

Na wadowickiej ulicy Lwowskiej jechało renault, którego kierowca jechał całą szerokością drogi i stwarzał zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również innych użytkowników ruchu. Jak się okazało, to nie alkohol był powodem takiego zachowania...

Na wadowickiej ulicy Lwowskiej jechało renault, którego kierowca jechał całą szerokością drogi i s

Andrychów ma wydać w tym roku około 170 tysięcy złotych na ukwiecenie miasta. 49-letni mieszkaniec tego miasta chyba zachwycony klombami, ukradł sadzonki ze świeżo zasadzonego klombu. Nie zdawał sobie sprawy, że całą "akcję" nagrała kamera monitoringu...

Andrychów ma wydać w tym roku około 170 tysięcy złotych na ukwiecenie miasta. 49-letni mieszkaniec t

To mogło zakończyć się tragedią. Na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie kierowcy zauważyli leżącego mężczyznę. Przerażeni wezwali pomoc, myśląc, że doszło do potrącenia.

To mogło zakończyć się tragedią. Na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie kierowcy zauważyli leżąceg

Na drodze krajowej nr 52, na granicy Inwałdu i Andrychowa, doszło do potrącenia sarny. W kolizji uczestniczyły dwa samochody osobowe, jeden z nich ze sporymi uszkodzeniami wylądował w rowie. Zwierzę nie przeżyło.

Na drodze krajowej nr 52, na granicy Inwałdu i Andrychowa, doszło do potrącenia sarny. W kolizji uczes

Kilka zastępów strażaków zawodowych z JRG Wadowice i druhów ochotników z OSP Wadowice interweniowało na terenie wadowickich ogródków działkowych. W ogniu stanęła altana.

Kilka zastępów strażaków zawodowych z JRG Wadowice i druhów ochotników z OSP Wadowice interweniowa

Strażacy zawodowi i druhowie ochotnicy z całej gminy gaszą spory pożar w Fabryce Papieru i Tektury "Beskidy" przy ulicy Chopina w Wadowicach.

Strażacy zawodowi i druhowie ochotnicy z całej gminy gaszą spory pożar w Fabryce Papieru i Tektury "B