Kilka zastępów strażaków zawodowych, druhów ochotników z okolicznych OSP oraz policja interweniowały w Przytkowicach (gmina Kalwaria Zebrzydowska). Według zgłoszenia, miał być tu pożar sadzy w kominie, było... wielkie ognisko w lesie.

Kilka zastępów strażaków zawodowych, druhów ochotników z okolicznych OSP oraz policja interweniowa

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca volkswagena golfa, który dzisiaj przemierzał nocą ulice Andrychowa. Za nieodpowiedziane zachowanie odpowie przed sądem.

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca volkswagena golfa, który dzisiaj przemierzał nocą

Zakład Ubezpieczeń Społecznych apeluje do swoich klientów o ostrożność przy otwieraniu i odpowiadaniu na maile, które wydają się być korespondencją z ZUS. Dokładnie zwracajmy uwagę na adres, z którego przychodzą maile.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych apeluje do swoich klientów o ostrożność przy otwieraniu i odpowiada

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 26-letniego mieszkańca Brodów, który wyszedł w sobotę (12.10) z domu i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Jego zwłoki znaleziono w lesie przy samochodzie, kilka kilometrów od miejsca zamieszkania.

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 26-letniego mieszkańca Brodów, który wyszedł w sobotę (12.

Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. informuje o możliwych problemach z wodą w kranach na terenie miasta. Co się będzie dziać i kiedy?

Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. informuje o możliwych problemach z wo

Strzeż się tycia ! Wybierz zdrowy tryb życia !  -20 % na pakiet badań w Śląskim Laboratorium Analitycznym z Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wadowicach.

Strzeż się tycia ! Wybierz zdrowy tryb życia !  -20 % na pakiet badań w Śląskim Laboratorium Anali

Rozpoczyna się cisza wyborcza: w niedzielę (13.10) czekają nasz wybory do sejmu i senatu. Policjanci na terenie całego kraju będą pilnować porządku, zwłaszcza w okolicach obwodowych komisji wyborczych.

Rozpoczyna się cisza wyborcza: w niedzielę (13.10) czekają nasz wybory do sejmu i senatu. Policjanci n

W Targanicach (gmina Andrychów) doszło do wybuchu butli z gazem w jednym z budynków. Doszło do zniszczenia ścian domu, poszkodowanych zostało kilka osób.

W Targanicach (gmina Andrychów) doszło do wybuchu butli z gazem w jednym z budynków. Doszło do zniszc

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej Marcina Szpądrowskiego „Tożsamość”, który odbędzie się we wtorek (15.10) o godzinie 18:00.

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej Marcina Szpądrowskiego „To

Na ulicy Wadowity w Wadowicach w ogniu stanął drewniany dom. Do pożaru zadysponowano sporo zastępów strażaków.

Na ulicy Wadowity w Wadowicach w ogniu stanął drewniany dom. Do pożaru zadysponowano sporo zastępów

W Wieprz u doszło do groźnej kolizji. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo jazdę kończąc na łące. Jedna osoba została poszkodowana.

W Wieprz u doszło do groźnej kolizji. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo jazdę ko

Policja oraz banki po raz kolejny w ostatnim czasie przestrzegają przed oszustwami z wykorzystaniem systemu płatności mobilnych BLIK. Jak to wygląda i jak się przed tym przestrzec?

Policja oraz banki po raz kolejny w ostatnim czasie przestrzegają przed oszustwami z wykorzystaniem syst

Podczas jednodniowej policyjnej akcji "Smog" zatrzymano w naszym województwie 123 dowody rejestracyjne za naruszenie wymagań ochrony środowiska.

Podczas jednodniowej policyjnej akcji "Smog" zatrzymano w naszym województwie 123 dowody rejestracyjne z

Na popularnym portalu  Zrzutka.pl ruszyła zbiórka pieniędzy na remont domu rodziny z Witanowic, która ucierpiała w wyniku pożaru poddasza. Pomóc wpłacając dowolną kwotę, może każdy.

Na popularnym portalu  Zrzutka.pl ruszyła zbiórka pieniędzy na remont domu rodziny z Witanowic, któr

Pożar w jednym z domów przy ulicy Lwowskiej w Wadowicach sparaliżował ruch na wadowickiej obwodnicy i ulicy Lwowskiej. Na szczęście sytuacja została szybko opanowana przez strażaków.

Pożar w jednym z domów przy ulicy Lwowskiej w Wadowicach sparaliżował ruch na wadowickiej obwodnicy i

W Rzykach pojawiło się sporo wojska, policji, straży i innych służb. Trwają tutaj ćwiczenia "Małopolska 2019", podczas których wymulowane jest kolka scenariuszy zagrożeń.

W Rzykach pojawiło się sporo wojska, policji, straży i innych służb. Trwają tutaj ćwiczenia "Mało

Kilka zastępów strażaków zawodowych jak i druhów ochotników gasiło pożar poddasza jednego z domów na ulicy Jana Pawła II w Witanowicach. Nic nikomu się nie stało, ale straty materialne będą spore.

Kilka zastępów strażaków zawodowych jak i druhów ochotników gasiło pożar poddasza jednego z domó

Policjanci z drogówki przeprowadzą ogólnopolską akcję "Smog", której celem będzie eliminowanie z ruchu pojazdów, których stan techniczny wskazuje na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego,

Policjanci z drogówki przeprowadzą ogólnopolską akcję "Smog", której celem będzie eliminowanie z r

Synoptycy zapowiadają w naszym regionie silny wiatr, nawet do 70 km/h. Na drodze krajowej nr 52 między Wadowicami i Andrychowem mocny podmuch zmiótł do rowu przyczepkę z banerem wyborzczym, którą ciągnął samochód. Nikomu nic się nie stało, jednak trzeba uważać.

Synoptycy zapowiadają w naszym regionie silny wiatr, nawet do 70 km/h. Na drodze krajowej nr 52 między

Bus bezpłatnej wadowickiej komunikacji uległ awarii i przez kilkadziesiąt minut stał na ulicy Legionów. Potem go odholowano. To kolejna awaria  pojazdu w ostatnim czasie...

Bus bezpłatnej wadowickiej komunikacji uległ awarii i przez kilkadziesiąt minut stał na ulicy Legion