Jak donoszą nam czytelnicy, na wielu wadowickich kamienicach czy blokach wiszą spore sople, które stanowią śmiertelne zagrożenie dla przechodniów. Uważajcie!

Jak donoszą nam czytelnicy, na wielu wadowickich kamienicach czy blokach wiszą spore sople, które stan

Policja szukała zaginionego 74-latka, który niedawno przebywał w Warszawie, zaś obecnie były podejrzenia, ze przebywa na terenie Andrychowa. na szczęście odnalazł się cały i zdrowy w Kętach.

Policja szukała zaginionego 74-latka, który niedawno przebywał w Warszawie, zaś obecnie były podejrz

Kilka zastępów strażaków zawodowych jak i druhów ochotników interweniowało na działkach w okolicy ulicy Lenartowicza w Andrychowie. Doszło tutaj do pożaru drzewek. Policja ustala, czy to podpalenie.

Kilka zastępów strażaków zawodowych jak i druhów ochotników interweniowało na działkach w okolicy

Kalwaryjska policja poszukiwała zaginionego 40-letniego mieszkańca Przytkowic, który wyszedł z domu i do niego nie powrócił a także nie nawiązał kontaktu z rodziną. Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny: jego zwłoki znaleziono w pobliżu miejsca zamieszkania.

Kalwaryjska policja poszukiwała zaginionego 40-letniego mieszkańca Przytkowic, który wyszedł z domu i

Uśmiech i skrucha towarzyszyły w Mikołaja kierowcom zatrzymanym do kontroli przez nietypowy patrol. Do wspólnych działań profilaktycznych, policjanci ruchu drogowego zaprosili uczniów ze Szkoły Podstawowej w Stanisławiu Górnym.

Uśmiech i skrucha towarzyszyły w Mikołaja kierowcom zatrzymanym do kontroli przez nietypowy patrol. Do

Służby ratownicze interweniowały w jednym z domów w Inwałdzie. Na miejsce wezwano też śmigłowiec LPR. Pomocy potrzebował półroczny niemowlak. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Służby ratownicze interweniowały w jednym z domów w Inwałdzie. Na miejsce wezwano też śmigłowiec

Andrychowscy policjanci poszukiwali 17-letniej dziewczyny, której zaginięcie zgłosiła jej mama. Nastolatka szybko została odnaleziona na terenie powiatu oświęcimskiego

Andrychowscy policjanci poszukiwali 17-letniej dziewczyny, której zaginięcie zgłosiła jej mama. Nasto

W jednym z domów przy ulicy Kościelnej w Wieprzu doszło do zatrucia czadem. Interweniowały służby. To kolejne tego typu zdarzenie w ostatnim czasie. Warto zainwestować dla własnego bezpieczeństwa w czujnik tlenku węgla.

W jednym z domów przy ulicy Kościelnej w Wieprzu doszło do zatrucia czadem. Interweniowały służby.

Parafia św. Macieja w Andrychowie udostępniła w sieci transmisję z uroczystości pogrzebowych Natalii, 14-latki, której przez wiele godzin nikt nie pomógł, kiedy leżała nieprzytomna w centrum miasta.

Parafia św. Macieja w Andrychowie udostępniła w sieci transmisję z uroczystości pogrzebowych Natalii

Rodzina, znajomi a także służby poszukiwały zaginionej 17-latki z Sułkowic (gmina Andrychów). Na szczęście dziewczyna została szybko odnaleziona cała i zdrowa na terenie Kęt.

Rodzina, znajomi a także służby poszukiwały zaginionej 17-latki z Sułkowic (gmina Andrychów). Na sz

Dyrekcja wadowickiego szpitala każe odwiedzającym zakładać maseczki i ogranicza wizyty, a równocześnie organizuje wielki spęd oficjeli na którym chwali się oddaniem dwóch nowych kondygnacji i przeniesionych oddziałów, łamiąc zasady, które sama wprowadziła.

Dyrekcja wadowickiego szpitala każe odwiedzającym zakładać maseczki i ogranicza wizyty, a równocześ

W związku ze śmiercią 14-letniej Natalii,  decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie wszczęto postępowanie dyscyplinarne wobec czterech andrychowskich policjantów.

W związku ze śmiercią 14-letniej Natalii,  decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie wszc

Andrychów przygotowuje się do pogrzebu 14-letniej Natalli, dziewczynki, której przez wiele godzin nikt nie pomógł, kiedy leżała nieprzytomna w centrum miasta.

Andrychów przygotowuje się do pogrzebu 14-letniej Natalli, dziewczynki, której przez wiele godzin nikt

Na wadowickim rynku stanęła już świąteczna choinka. Świerk srebrny przyjechała do nas po raz kolejny z Zaskawia podarowany przez jednego z wadowiczan. Teraz każdy z mieszkańców będzie mógł ją ozdobić a 6 grudnia zaświeci na niej oświetlenie.

Na wadowickim rynku stanęła już świąteczna choinka. Świerk srebrny przyjechała do nas po raz kolej

Mimo śniegu i niezbyt sprzyjającej aury, Tauron zaplanował kolejne czasowe przerwy w dostawie energii elektrycznej. Zobaczcie kiedy i w jakich miejscowościach powiatu wadowickiego nie będzie w tym tygodniu prądu.

Mimo śniegu i niezbyt sprzyjającej aury, Tauron zaplanował kolejne czasowe przerwy w dostawie energii

W weekend w naszym powiecie mocno posypało białym puchem, Na ulicach, chodnikach czy dachach zalega sporo śniegu. Pamiętajmy, że sporo może kosztować mandat za nieusunięte, zwisające z dachu budynku sople czy nieodśnieżone chodniki. Odpowiada za nie właściciel posesji i chyba wielu o tym zapomina...

W weekend w naszym powiecie mocno posypało białym puchem, Na ulicach, chodnikach czy dachach zalega spo

W Sanktuarium pasyjno-maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej rozpoczęto prace związane z budową ruchomej szopki. Przez najbliższe tygodnie zakonnicy przygotują dekorację, którą będzie można pierwszy raz zobaczyć tuż przed pasterką.

W Sanktuarium pasyjno-maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej rozpoczęto prace związane z budową ruchomej s

Na drogach powiatu wadowickiego w wielu miejscach panują fatalne warunki. Jest ślisko i niebezpiecznie. Posypały się kolizje.

Na drogach powiatu wadowickiego w wielu miejscach panują fatalne warunki. Jest ślisko i niebezpiecznie.

Na weekend meteorolodzy wydali ostrzeżenie o sporych opadach śniegu w naszym regionie i to się sprawdza. Niestety wygląda na to, że zaskoczyło to nieco drogowców, bo wiele dróg, nawet głównych, jest białych. Warto wiedzieć, kto w tym sezonie odpowiada za ich utrzymanie.

Na weekend meteorolodzy wydali ostrzeżenie o sporych opadach śniegu w naszym regionie i to się sprawdz

W związku z tragiczną śmiercią 14-letniej Natalii, policja wszczęła wewnętrzną, rutynową kontrolę, która ma na celu sprawdzenie, czy działania podjęte przez andrychowski komisariat były od początku do końca prawidłowe. Tymczasem podano wstępne wyniki sekcji zwłok dziewczynki.

W związku z tragiczną śmiercią 14-letniej Natalii, policja wszczęła wewnętrzną, rutynową kontrol