Mieszkańcy Alei Wolności i Osiedla Pod Skarpą w Wadowicach narzekają na oświetlenie uliczne. W dzień świeci, wieczorem i w nocy już niekoniecznie...

Mieszkańcy Alei Wolności i Osiedla Pod Skarpą w Wadowicach narzekają na oświetlenie uliczne. W dzie

Parkowanie na chodniku, "porzucenia", blokowania parkingów, blokowanie koszy na śmieci, miejsc parkingowych czy przejazdu. Zapraszamy na kolejną porcję zdjęć "Mistrzów parkowania".

Parkowanie na chodniku, "porzucenia", blokowania parkingów, blokowanie koszy na śmieci, miejsc parkingo

Ponad 20 pracowników Urzędu Miejskiego i Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie zapisało się na kurs języka migowego. Wśród nich jest też burmistrz Tomasz Żak. Ułatwi to kontakt petentom z niepełnosprawnością związaną ze słuchem i mową.

Ponad 20 pracowników Urzędu Miejskiego i Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie zapisało się na ku

Wesoła, młodziutka sunia została znaleziona na ulicy Nadbrzeżnej w  okolicach sklepu Tesco w Wadowicach. Czeka na właściciela lub adopcje. Pomożecie?

Wesoła, młodziutka sunia została znaleziona na ulicy Nadbrzeżnej w  okolicach sklepu Tesco w Wadowic

Na ulicy Legionów "mistrz parkowania" z ciężarówki postanowił stanąć na środku ulicy i praktycznie na przejściu i jak gdyby nigdy nic wziął się za rozładunek. Zastawił przy tym stojącą na sygnale karetkę, jej ratownicy mieli problem z wniesieniem noszy z pacjentem do ambulansu.

Na ulicy Legionów "mistrz parkowania" z ciężarówki postanowił stanąć na środku ulicy i praktyczni

Spokojna ułożony zwierzak, suczka znaleziona na ulicy Karmelickiej w Wadowicach szuka właściciela lub nowego domu. Pomożecie?

Spokojna ułożony zwierzak, suczka znaleziona na ulicy Karmelickiej w Wadowicach szuka właściciela lub

Drinki firmy Bar de Prix znane są już od blisko dekady. Uświetniają różnego rodzaju eventy i okoliczności. Tym razem poprzeczka znów powędrowała w górę i na pewno zagwarantuje niesamowite doznania smakowe niejednemu z was.

Drinki firmy Bar de Prix znane są już od blisko dekady. Uświetniają różnego rodzaju eventy i okolic

W powiecie wadowickim rusza tegoroczna kwalifikacja wojskowa. Stanie przed nią ponad tysiąc mężczyzn i kilkadziesiąt kobiet. Potrwa od 4 lutego do 22 marca.

W powiecie wadowickim rusza tegoroczna kwalifikacja wojskowa. Stanie przed nią ponad tysiąc mężczyzn

Na ulicy Karmelickiej w Wadowicach, w bloku nr 71 znajduje się zagubione zwierze. Suczka czeka na swojego właściciela lub szuka nowego domu. Pomożecie?

Na ulicy Karmelickiej w Wadowicach, w bloku nr 71 znajduje się zagubione zwierze. Suczka czeka na swojeg

Tydzień temu w Wadowicach znaleziono 5 szczeniaczków. Dwójka z nich znalazła już nowe domy, pozostały dwie suczki i piesek. Ktoś chętny?

Tydzień temu w Wadowicach znaleziono 5 szczeniaczków. Dwójka z nich znalazła już nowe domy, pozosta

To mogło się skończyć tragedią: lekarz z SOR w Wadowicach nie rozpoznał zawału serca i odesłał pacjenta do domu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Oświęcimiu, gdzie wdrożono leczenie: został wykonany zabieg koronografii i ustabilizowano jego stan.

To mogło się skończyć tragedią: lekarz z SOR w Wadowicach nie rozpoznał zawału serca i odesłał p

Mieszkanka Wadowic, przejętą sytuacją zziębniętej i żebrzącą na ulicy kobiety zaproponowała jej prace i wyżywienie. Jednak takiej reakcji się nie spodziewała...

Mieszkanka Wadowic, przejętą sytuacją zziębniętej i żebrzącą na ulicy kobiety zaproponowała jej

Dwa psiaki i jedna suczka urodzone w listopadzie szukają domu, w którym zaznają szczęścia. Pieski są zdrowe, aktywne, wesołe, inteligentne, szybko się uczą. Pomożecie im uniknąć schroniska?

Dwa psiaki i jedna suczka urodzone w listopadzie szukają domu, w którym zaznają szczęścia. Pieski s

Mały, około 8 letni psiak znaleziony na ulicy Nadbrzeżnej w Wadowicach szuka właściciela lub nowego domu. Pomożecie?

Mały, około 8 letni psiak znaleziony na ulicy Nadbrzeżnej w Wadowicach szuka właściciela lub nowego

Niemiła historia spotkała wadowiczankę, która wysiadając z samochodu złamała sobie rękę. Wadowicki SOR nie zauważył złamania i zabandażował jej nieprawidłowo kończynę, powodując dodatkowy ból. Dopiero w szpitalu w Suchej Beskidzkiej naprawiono, to co zepsuto w Wadowicach...

Niemiła historia spotkała wadowiczankę, która wysiadając z samochodu złamała sobie rękę. Wadowic

W poniedziałek (21.01) nad ranem nad Polską można było zobaczyć całkowite zaćmienie Księżyca. Wcześniej doszło do tzw. superpełni, kiedy to Srebrny Glob był nieco większy, niż w trakcie zwyczajnej pełni. Oglądaliście?

W poniedziałek (21.01) nad ranem nad Polską można było zobaczyć całkowite zaćmienie Księżyca. Wc

Ponad 2 tysiące użytkowników interesuje się wydarzeniem na Facebooku "Chcemy Lidla w Wadowicach!". Market spłonął doszczętnie w pożarze 14 stycznia, internauci chcą jego odbudowy.

Ponad 2 tysiące użytkowników interesuje się wydarzeniem na Facebooku "Chcemy Lidla w Wadowicach!". Ma

37 pojazdów, 138 strażaków, 4 psy, koparka i koparko-ładowarka: służby podsumowały niedawny pożar marketu Lild w Wadowicach konferencją prasową w Urzędzie Miejskim w Wadowicach.

37 pojazdów, 138 strażaków, 4 psy, koparka i koparko-ładowarka: służby podsumowały niedawny pożar

Kilka dni temu w okolicach sklepu Majster w Wadowicach znaleziono sunie, umaszczenie czarne, wiek około 7 miesięcy. Ktoś chciałby adopotować zwierzaka?

Kilka dni temu w okolicach sklepu Majster w Wadowicach znaleziono sunie, umaszczenie czarne, wiek około

Po tragedii w Gdańsku,  w której zginął prezydent Paweł Adamowicz, Jurek Owsiak zrezygnował z funkcji szefa WOŚP i prezesa zarządu Fundacji WOŚP. Wadowicki Sztab WOŚP solidaryzuje się z Osiakiem i namawia do utworzenia wielkiego czerwonego serca z mieszkańców na wadowickim rynku.

Po tragedii w Gdańsku,  w której zginął prezydent Paweł Adamowicz, Jurek Owsiak zrezygnował z funk