Nadwaga i otyłość nie są jedynie problemem estetycznym, ale stanowią coraz bardziej powszechny problem zdrowotny, dotyczący coraz większej liczby osób - nie tylko dorosłych, ale także dzieci i młodzieży. W związku z tym chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, jakie zagrożenia dla zdrowia niesie za sobą zbyt wysoka masa ciała.

Nadwaga i otyłość nie są jedynie problemem estetycznym, ale stanowią coraz bardziej powszechny probl

Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? A może sam chcesz spróbować swoich sił z aparatem? Postaw na kurs fotografii dla każdego „Co to foto?”, który za sprawą harmonijnej kompozycji bogactwa wiedzy oraz ćwiczeń praktycznych, pozwala poznać tajniki fotografii od podszewki.

Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? A może sam

Wakacje to czas wyjazdów urlopowych, lodów i grilla, tak więc okazji do obfitych posiłków mamy wiele. Jeżeli dołączymy do tego jeszcze alkohol, to problemy z wagą faktycznie  mogą się pojawić.

Wakacje to czas wyjazdów urlopowych, lodów i grilla, tak więc okazji do obfitych posiłków mamy wiele

Współczesny rynek meblarski oferuje klientom ogromny wybór różnorodnych produktów. Niestety, coraz trudniej znaleźć wśród nich wysokiej jakości meble, wykonane z pasją, starannością i zaangażowaniem. Niełatwo też znaleźć kolekcje mebli w niebanalnym, unikalnym stylu.

Współczesny rynek meblarski oferuje klientom ogromny wybór różnorodnych produktów. Niestety, coraz

Wakacje to świetny czas na zmianę swoich nawyków żywieniowych na lepsze. Bogactwo warzyw i owoców znacznie ułatwia nam ten proces. Latem czeka jednak na nas również mnóstwo pokus, które nie sprzyjają osiągnięciu zgrabnej sylwetki. Co zrobić, by nie wrócić z wakacji z dodatkowymi kilogramami, a jednocześnie nie odmawiać sobie pyszności?

Wakacje to świetny czas na zmianę swoich nawyków żywieniowych na lepsze. Bogactwo warzyw i owoców zn

Agencja reklamowa INTER DESIGN Wadowice pomoże Państwu w zakresie dzierżawa hostingu i rejestracji domen, tworzeniu stron internetowych, pozycjonowania stron, kampanii Google Ads  czy prowadzeniu profili w mediach społecznościowych. Zobaczcie szczegóły!

Agencja reklamowa INTER DESIGN Wadowice pomoże Państwu w zakresie dzierżawa hostingu i rejestracji dom

Każdy z nas marzy o domku letniskowym z prawdziwego zdarzenia - solidnym, zapewniającym optymalne warunki do relaksu. To nie wszystko. Wnętrze powinno zachęcać ciekawym designem, a taras umożliwiać wypoczynek na łonie natury. Układamy w głowie projekty, pomysły, wizje naszej oazy spokoju. To wszystko stało się możliwe do zrealizowania, dzięki ofercie producenta domków Eko Architektura! Na pytania odpowiada Przemysław Balcewicz, dyrektor firmy. 

Każdy z nas marzy o domku letniskowym z prawdziwego zdarzenia - solidnym, zapewniającym optymalne warun

Dla tych, którzy nie mają jeszcze planów na wakacje dla swoich pociech przygotowaliśmy specjalną ofertę. Zapraszamy na półkolonie z Małymi Smerfami w Wadowicach.

Dla tych, którzy nie mają jeszcze planów na wakacje dla swoich pociech przygotowaliśmy specjalną ofe

Równy podział majątku po rozwodzie – nie zawsze! Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Równy podział majątku po rozwodzie – nie zawsze! Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii

Przed nami wakacje. Jeśli chcesz wykorzystać wolny czas na podniesienie swoich umiejętności językowych lub skorzystać z innych kursów, to mamy dla Ciebie ofertę specjalną.

Przed nami wakacje. Jeśli chcesz wykorzystać wolny czas na podniesienie swoich umiejętności językowy

Nasz wygląd nieodzownie jest dzisiaj wyznacznikiem naszego samopoczucia, szczególnie w przypadku kobiet. A kiedy czujemy się źle we własnej skórze, przychodzi czas na zmiany. Tak właśnie było w przypadku Pani Emilii, która podjęła wyzwanie i rozpoczęła walkę ze zbędnymi kilogramami.

Nasz wygląd nieodzownie jest dzisiaj wyznacznikiem naszego samopoczucia, szczególnie w przypadku kobiet

Prawo do zachowku a umowa przekazania gospodarstwa rolnego? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Prawo do zachowku a umowa przekazania gospodarstwa rolnego? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kanc

Masz w planach zakup pojazdu, korzystając przy tym ze wsparcia finansowego banków? Sprawdź czy kredyt samochodowy to zawsze lepsze rozwiązanie niż kredyt gotówkowy. Dowiedz się, którą opcję bardziej opłaca się wybrać.

Masz w planach zakup pojazdu, korzystając przy tym ze wsparcia finansowego banków? Sprawdź czy kredyt

30 lat i jeszcze tyle do odkrycia! Na jubileuszową Zimę 19/20 zapraszamy Państwa do Egzotycznych Krajów – polecimy na Malediwy, zajrzymy też na Nosy Be należącą do Madagaskaru. Odwiedzimy Zjednoczone Emiraty Arabskie i Oman, Kubę i cieszącą się ogromną popularnością Tajlandię. Będzie też Ciepło i Blisko – na Wyspach Kanaryjskich, Maderze czy w Egipcie. A jeśli marzą Państwo o szaleństwach na ośnieżonych stokach – ośrodki w Turcji, we Włoszech i Hiszpanii polecają się na aktywne rodzinne wakacje – właśnie na nartach.

30 lat i jeszcze tyle do odkrycia! Na jubileuszową Zimę 19/20 zapraszamy Państwa do Egzotycznych Kraj

Dorota Niedziela dziękuje wyborcom za udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego i oddanie głosów na Koalicję Europejską.

Dorota Niedziela dziękuje wyborcom za udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego i oddanie głosów

Uwaga! Zapraszamy do placówki Kasy Stefczyka przy ulicy Zatorskiej 4 w Wadowicach!

Uwaga! Zapraszamy do placówki Kasy Stefczyka przy ulicy Zatorskiej 4 w Wadowicach! Czytaj więcej...

Co warto wiedzieć o witaminie A? Gdzie znajduje się jej najwięcej, a także jakie są skutki jej nadmiaru i niedoboru w diecie?

Co warto wiedzieć o witaminie A? Gdzie znajduje się jej najwięcej, a także jakie są skutki jej nadmi

W związku z Państwa ogromnym zainteresowaniem oraz chęcią zmiany swojego sposobu żywienia, jesteśmy zaszczyceni poinformować o wydłużeniu godzin pracy naszej placówki. Dodatkowo pragniemy Państwa poznać z naszym nowym drugim dietetykiem mgr inż. Katarzyną Słupską – Szafran.

W związku z Państwa ogromnym zainteresowaniem oraz chęcią zmiany swojego sposobu żywienia, jesteśmy

Zamieszkanie u teściów po ślubie było błędem? Jak z tego wybrnąć i nie tylko tego dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Zamieszkanie u teściów po ślubie było błędem? Jak z tego wybrnąć i nie tylko tego dowiesz się w

Na Placu Obrońców Westerplatte w dwóch przyczepach gastronomicznych można skosztować samych pyszności: burgery ze 100% wołowiny i z pysznymi dodatkami a także longery, kiełbasę z grilla i nuggetsy z dużym wyborem sosów. Nie zabrakło też pysznych lodów, gofrów  i kawy mrożonej z lodami.

Na Placu Obrońców Westerplatte w dwóch przyczepach gastronomicznych można skosztować samych pysznoś