Zachowek i problematyka związana z tą instytucją to temat rzeka. O wszystkich jego aspektach i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Zachowek i problematyka związana z tą instytucją to temat rzeka. O wszystkich jego aspektach i nie tyl

Wielkimi krokami zbliżają się ukochane przez nas Polaków Święta Bożego Narodzenia, Sylwester oraz czas karnawału. Większość z nas z początkiem roku ma wiele „mocnych postanowień  poprawy”. Jednym z nich jest zrzucenie nadprogramowych kilogramów.

Wielkimi krokami zbliżają się ukochane przez nas Polaków Święta Bożego Narodzenia, Sylwester oraz

Nadchodzi czas Świąt, Sylwestra i Karnawału. Nie jesteś do końca zadowolona ze swojej sylwetki? Chciałabyś jeszcze zmieścić się w sukienkę o rozmiar mniejszą? To możliwe! Sprawdź co zrobić.

Nadchodzi czas Świąt, Sylwestra i Karnawału. Nie jesteś do końca zadowolona ze swojej sylwetki? Chci

Jeden z powodów dlaczego warto być konsekwentnym w sprawie rozwodowej. Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Jeden z powodów dlaczego warto być konsekwentnym w sprawie rozwodowej. Tego i nie tylko dowiesz się w

Z okazji zbliżających się  Mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy serdecznie do sklepiku z Produktami Benedyktyńskimi oraz produktami naturalnymi działającego przy kawiarni „Galeria Cafe” znajdującej się w Wadowicach na ul. Kościelnej 4 (w podziemiach Muzeum Miejskiego).

Z okazji zbliżających się  Mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy serdecznie do sklepi

Czy można zasiedzieć udział we wspólnej nieruchomości? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Czy można zasiedzieć udział we wspólnej nieruchomości? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kanc

Polskie dzieci znalazły się w czołówce najbardziej otyłych. Według WHO otyłość jest wśród dzieci najczęściej odnotowywanym problemem zdrowotnym. Statystyki wskazują, że w Polsce ponad 20% uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych ma nadmierną masę ciała, a u 1/3 z nich można mówić o otyłości. Problem nadmiernych kilogramów częściej dotyczy chłopców niż dziewcząt.

Polskie dzieci znalazły się w czołówce najbardziej otyłych. Według WHO otyłość jest wśród dzie

Przez całą jesień dzieci z niepełnosprawnościami – podopieczni Stowarzyszenia „Dać Szansę” w Wadowicach tworzyli na zajęciach z pedagogami rysunki, obrazy, wyklejanki. Dzieła małych artystów stały się ważnymi elementami projektów przedmiotów użytkowych i gadżetów przygotowanych w ramach projektu „Pasja projektowania”.

Przez całą jesień dzieci z niepełnosprawnościami – podopieczni Stowarzyszenia „Dać Szansę” w

Czy możesz żądać przeniesienia na swoją rzecz własności udziału w tej nieruchomości? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Czy możesz żądać przeniesienia na swoją rzecz własności udziału w tej nieruchomości? Tego i nie

Zabawa z profesjonalnym DJ-em, wykwintna trzydaniowa kolacja, różnorodny wybór zimnych przekąsek, nielimitowany serwis napojów bezalkoholowych i alkoholowych, a do tego… dodatkowa możliwość noclegu w atrakcyjnych cenach!

Zabawa z profesjonalnym DJ-em, wykwintna trzydaniowa kolacja, różnorodny wybór zimnych przekąsek, nie

Ostatnimi czasy obserwujemy masowe otwieranie się biur kredytowych, oraz placówek pośrednictwa kredytowego. Co rusz zamykane są placówki handlowe żeby w ich miejsce pojawił się punkt finansowy. Czy region Wadowic, Andrychowa, Kalwarii potrzebuje takiej ilości doradców?

Ostatnimi czasy obserwujemy masowe otwieranie się biur kredytowych, oraz placówek pośrednictwa kredyto

Czy wiesz, że jesteśmy liderem w dziedzinie dietetyki i żywienia? Tak to prawda, zaufało nam już tysiące mieszkańców Powiatu Wadowickiego! Poniżej prezentacja naszego odnowionego Centrum, zapraszamy do oglądania!

Czy wiesz, że jesteśmy liderem w dziedzinie dietetyki i żywienia? Tak to prawda, zaufało nam już tys

Co to jest wydziedziczenie? Jak zachować prawo do zachowku? Tego wszystkiego dowiesz się w Kancelarii Prawnej Actio Radcowie Prawni i Adwokaci.

Co to jest wydziedziczenie? Jak zachować prawo do zachowku? Tego wszystkiego dowiesz się w Kancelarii P

Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty dziękuje wyborcom za udział w wyborach samorządowych i oddanie głosów na swoją osobę.

Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty dziękuje wyborcom za udział w wyborach samorządowyc

Odezwa do mieszkańców Wadowic i gminy Wadowice przed drugą turą wyborów.

Odezwa do mieszkańców Wadowic i gminy Wadowice przed drugą turą wyborów. Czytaj więcej...

Tak jak duży ubezpieczyciel robi akcję ogólnopolskie, tak również i w Wadowicach właściciele lokalnego sklepu O LA LA kids z odzieżą  i artykułami dla dzieci chcą promować bezpieczeństwo na drogach rozdając odblaski.

Tak jak duży ubezpieczyciel robi akcję ogólnopolskie, tak również i w Wadowicach właściciele lokal

Tuż przed drugą turą wyborów samorządowych na burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej, obecny burmistrz i kandydat na to stanowisko przesyła do mieszkańców list.

Tuż przed drugą turą wyborów samorządowych na burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej, obecny burmistrz i

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska i nadziejom osób niepełnosprawnych – w niedzielę, 25 listopada 2018 zostanie zorganizowana integracyjna impreza sportowa pod hasłem: VI Wadowicka Gala Pływacka Osób z Niepełnosprawnościami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska i nadziejom osób niepełnosprawnych – w niedzielę, 25 l

Już w najbliższą niedzielę (28.10) w Kocierz Hotel & SPA otwieramy swe drzwi specjalnie dla przyszłych nowożeńców. Pokażemy Wam jak może wyglądać Wasze wesele w górach, damy garść inspiracji, rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z organizacją wesela.

Już w najbliższą niedzielę (28.10) w Kocierz Hotel & SPA otwieramy swe drzwi specjalnie dla przys

Oto 3 metody jak skutecznie uzyskać dostęp do drogi publicznej.  Tego wszystkiego dowiesz się w Kancelarii Prawnej Actio Radcowie Prawni i Adwokaci.

Oto 3 metody jak skutecznie uzyskać dostęp do drogi publicznej.  Tego wszystkiego dowiesz się w Kance