Piotr Podsadecki kandydat do rady powiatu Wadowickiego z gminy Wadowice pozycja numer 5 lisa 15. Absolwent paryskiego uniwersytetu oraz Patriota dla którego liczą się potrzeby i głos mieszkańców by wspólnie budować naszą przyszłość.

Piotr Podsadecki kandydat do rady powiatu Wadowickiego z gminy Wadowice pozycja numer 5 lisa 15. Absolwen

Klimatyczne wnętrza podziemi zabytkowej kamienicy przy Placu Jana Pawła II 8 w Wadowicach znów wypełnią się aromatem potraw i dobrym smakiem. Już wkrótce, w piątek 19 października swoje podwoje otworzy tutaj Restauracja Jagiellońska.

Klimatyczne wnętrza podziemi zabytkowej kamienicy przy Placu Jana Pawła II 8 w Wadowicach znów wypełn

Kandydat Kukiz’15 na Burmistrza Wadowic skierował specjalny adres do mieszkańców Wadowic oraz całej Gminy. - Nie będę obiecywał. Chcę razem z Wami podjąć wspólny wysiłek pracy dla nas wszystkich. Dla naszej Małej Wadowickiej Ojczyzny. Wymagajmy od siebie, choćby inni mówili, że nie musimy, bo zrobią to za nas - pisze w liście dr hab. Józef Brynkus.

Kandydat Kukiz’15 na Burmistrza Wadowic skierował specjalny adres do mieszkańców Wadowic oraz całej

Czy wiesz  kiedy nie zapłacisz 7% podatku od zasiedzenia nieruchomości? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Czy wiesz  kiedy nie zapłacisz 7% podatku od zasiedzenia nieruchomości? Tego i nie tylko dowiesz się

O dotychczasowej działalności, lokalnej polityce, współpracy ponad podziałami i pomysłach na rozwój powiatu wadowickiego rozmawiamy z kandydatem na radnego powiatu wadowickiego z listy KWW Wspólna Małopolska – Sebastianem Mlakiem.

O dotychczasowej działalności, lokalnej polityce, współpracy ponad podziałami i pomysłach na rozwó

Już w sobotę  20 października studio tańca i fitness Finezz, będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania w aktywny sposób.

Już w sobotę  20 października studio tańca i fitness Finezz, będzie obchodzić swoje pierwsze urodz

Kandydat Kukiz’15 na Burmistrza Wadowic przedstawił swój program wyborczy, który zawarł w 7 punktach. – Łączy nas Papieskie Miasto, a nauczanie Świętego Jana Pawła II o wierze, ludziach, nauce, pracy i środowisku jest podstawą naszego planu działania – pisze dr hab. Józef Brynkus.

Kandydat Kukiz’15 na Burmistrza Wadowic przedstawił swój program wyborczy, który zawarł w 7 punktac

Październik w Centrum Dietetycznym Naturhouse jest miesiącem profilaktyki nadwagi i otyłości. W związku z tym w tym roku wystartowała już 6 edycja prospołecznej kampanii Uwaga Nadwaga!

Październik w Centrum Dietetycznym Naturhouse jest miesiącem profilaktyki nadwagi i otyłości. W zwią

Alimenty natychmiastowe – przełomowy projekt zmian przepisów. Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Alimenty natychmiastowe – przełomowy projekt zmian przepisów. Tego i nie tylko dowiesz się w oddzial

Już w najbliższą niedzielę (7.10) w godzinach od 11:00 do 17:00 mamy zaszczyt zaprosić wszystkie przyszłe Młode Pary i ich rodziny na III już Regionalne Targi Ślubne w Hotelu Badura w Wadowicach. Tym samym otwieramy sezon targów ślubnych 2018/2019!

Już w najbliższą niedzielę (7.10) w godzinach od 11:00 do 17:00 mamy zaszczyt zaprosić wszystkie prz

Jakie dwa warunki trzeba spełnić, aby zasiedzieć nieruchomość? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Jakie dwa warunki trzeba spełnić, aby zasiedzieć nieruchomość? Tego i nie tylko dowiesz się w oddzi

Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich! Skonsultuj swoje nawyki żywieniowe z naszym specjalistą. Możesz zgłosić się do najbliższej placówki w Wadowicach. Nasza dietetyk przez cały miesiąc udziela konsultacji profilaktycznych.

Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich! Skonsultuj swoje nawyki żywieniowe z naszym specjalistą. Możesz zg

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” w Wadowicach chciałby zaprezentować Państwu swój nowy projekt - „Co dzieci robią w klatkach?”. Partnerem projektu jest Fundacja PZU.

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” w Wadowicach chciałby

Rozwód to poważne zmiany! Nie obędzie się bez mediacji. Jak to zrobić? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Rozwód to poważne zmiany! Nie obędzie się bez mediacji. Jak to zrobić? Tego i nie tylko dowiesz się

Okres jesienny to najbardziej odpowiedni moment na to, aby zadbać o swoją skórę. Po lecie zazwyczaj jest ona przesuszona, brakuje jej blasku, napina się i łuszczy. Zwykły krem nie będzie tutaj rozwiązaniem, trzeba zadziałać mocniej. Specjaliści z Euforii służą pomocą, abyście poczuli ulgę, komfort, abyście wiedzieli jak się uporać ze swoimi dolegliwościami.

Okres jesienny to najbardziej odpowiedni moment na to, aby zadbać o swoją skórę. Po lecie zazwyczaj j

Nie wahaj się, skorzystaj z profesjonalnej pomocy już dziś ! Centrum Dietetyczne Naturhouse zaprasza Państwa na bezpłatną konsultację z wykwalifikowanym dietetykiem, oraz zalety odchudzania w Naturhouse!

Nie wahaj się, skorzystaj z profesjonalnej pomocy już dziś ! Centrum Dietetyczne Naturhouse zaprasza P

Jaki wpływ na zasiedzenie ma płacenie podatku od nieruchomości? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Jaki wpływ na zasiedzenie ma płacenie podatku od nieruchomości? Tego i nie tylko dowiesz się w oddzia

Lubisz muzykę? Chcesz aby Twoje dziecko miało kontakt z muzyką? Pragniesz by nauka była przyjemnością i sposobem na spędzenie wolnego czasu? Sam chciałbyś muzykować? Przyjdź do nas! Lekcje próbne są bezpłatne!

Lubisz muzykę? Chcesz aby Twoje dziecko miało kontakt z muzyką? Pragniesz by nauka była przyjemności

9 lipca 2018 roku weszła w życie ustawa o zmianie ustawy – Kodeks cywilny oraz niektórych innych ustaw, która nowelizuje przepisy w zakresie przedawnienia długów. Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

9 lipca 2018 roku weszła w życie ustawa o zmianie ustawy – Kodeks cywilny oraz niektórych innych ust

Wiele osób zastanawia się, co zrobić żeby szybko schudnąć bez efektu jo-jo. I nic w tym dziwnego, zrzucić zbędne kilogramy to sztuka, ale znacznie większym sukcesem i powodem do dumy jest odzyskać prawidłową masę ciała i utrzymać ten efekt. Wskazują na to badania i ankiety: według statystyk, prawie połowa walczących z otyłością powraca do swojej poprzedniej wagi średnio po dwóch latach, a po pięciu latach niemal 80% tych osób tyje ponownie. Nie chcesz zaliczać się do tej grupy? Koniecznie czytaj dalej!

Wiele osób zastanawia się, co zrobić żeby szybko schudnąć bez efektu jo-jo. I nic w tym dziwnego, z