Święta są tym momentem, w którym często z powodu otaczających nas pokus porzucamy dietę odchudzającą i rezygnujemy z zdrowego odchudzania, które rozpoczęliśmy. Co więc zrobić, gdy brakuje nam asertywności i jak przetrwać wspólne biesiadowanie przy świątecznym stole? Okazuje się, że wprowadzenie już kilku drobnych zmian spowoduje, że Święta nie będą łączyły się z poczuciem winy i wzrostem wagi.

Święta są tym momentem, w którym często z powodu otaczających nas pokus porzucamy dietę odchudzaj

Niedawno doczekaliśmy się zmian ustawy kodeks rodzinnego i opiekuńczego. O co w nich chodzi i nie tylko tego, dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Niedawno doczekaliśmy się zmian ustawy kodeks rodzinnego i opiekuńczego. O co w nich chodzi i nie tylk

Wszyscy wiemy o tym, że aktywność fizyczna przynosi liczne korzyści. Pytanie, jak przełamać bariery, które uniemożliwiają nam wykonywanie codziennych ćwiczeń? Liczne badania dowodzą, że trenowanie wraz z innymi pozwala osiągać doskonałe efekty. Dlaczego? Oto najważniejsze powody. Dowiedz się, dlaczego warto zaplanować treningi z przyjacielem.

Wszyscy wiemy o tym, że aktywność fizyczna przynosi liczne korzyści. Pytanie, jak przełamać bariery

We Francji i w Niemczech są kochane przez miliony, w Polsce - wciąż jeszcze mało znane i mające opinię warzyw “egzotycznych”. Tymczasem zielone szparagi warto włączyć do swojej diety z uwagi na ich niezwykłe właściwości odżywcze i… walory smakowe! Dowiedz się, dlaczego warto jeść je jak najczęściej.

We Francji i w Niemczech są kochane przez miliony, w Polsce - wciąż jeszcze mało znane i mające opin

Darowizna po 10 latach a sprawa zachowku? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Darowizna po 10 latach a sprawa zachowku? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio”

Na osiedlu XX-lecia  powstała nowa bawialnia dla dzieci. Maluchy i ich opiekunowie będą się mogli  się tutaj wspólnie bawić  i uczyć.

Na osiedlu XX-lecia  powstała nowa bawialnia dla dzieci. Maluchy i ich opiekunowie będą się mogli 

Firma TECH Sterowniki prezentowała sterowniki do zarządzania ogrzewaniem na międzynarodowych targach ISH we Frankfurcie nad Menem. Podczas spotkania przedstawiciele zaprezentowali zarówno najnowsze sterowniki, jak i te, które od lat cieszą się uznaniem klientów.

Firma TECH Sterowniki prezentowała sterowniki do zarządzania ogrzewaniem na międzynarodowych targach I

Mamy zaszczyt Państwa poinformować, że dietetyk Natalia Grabińska z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Wadowicach jako jedyna w powiecie wadowickim została wyróżniona nagrodą ZŁOTEGO ORŁA MEDYCYNY – to bardzo prestiżowa gratyfikacja, którą mogą się pochwalić jedynie najlepsi dietetycy oraz lekarze. Tytuł przyznawany jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów.

Mamy zaszczyt Państwa poinformować, że dietetyk Natalia Grabińska z Centrum Dietetycznego Naturhouse

Czy płacenie podatku od nieruchomości wpływa na możliwość jej zasiedzenie? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Czy płacenie podatku od nieruchomości wpływa na możliwość jej zasiedzenie? Tego i nie tylko dowiesz

Piękna pogoda, coraz dłuższe dni i cieplejsze wieczory sprzyjają grillowaniu i zachęcają do konsumpcji na świeżym powietrzu. Czy dieta odchudzająca wyklucza z menu produkty z grilla? Otóż nie. Grillowanie jest przyjemną formą dzielenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz jednym ze zdrowszych sposobów przygotowywania posiłków. Stosując nasze wskazówki na pewno miło spędzisz czas przy smacznych i zdrowych potrawach.

Piękna pogoda, coraz dłuższe dni i cieplejsze wieczory sprzyjają grillowaniu i zachęcają do konsump

Po 18 latach sprzedaży rowerów i akcesoriów rowerowych na terenie Wadowic, zmieniamy miejsce stacjonowania na adres: Piłsudskiego 25 (koło PKP).

Po 18 latach sprzedaży rowerów i akcesoriów rowerowych na terenie Wadowic, zmieniamy miejsce stacjonow

Kiedy przychodzi dzień, w którym masz powiedzieć „Tak” swojemu Ukochanemu, zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Zasługujesz na to, żeby czuć się najpiękniejszą kobietą świata. Wiele kobiet chce wyglądać na swoim ślubie jak księżniczka. A my chcemy dać Ci więcej, tylko z naszą pomocą staniesz się królową.

Kiedy przychodzi dzień, w którym masz powiedzieć „Tak” swojemu Ukochanemu, zasługujesz na wszystk

Wielkimi krokami zbliża się wiosna.  Już niedługo schowamy grube ubrania głęboko w szafie i sięgniemy po lekką odzież, tylko czy będzie ona na nas dobrze leżała?

Wielkimi krokami zbliża się wiosna.  Już niedługo schowamy grube ubrania głęboko w szafie i sięgn

Uzyskanie wyroku ustalającego wysokość zobowiązania alimentacyjnego - to jedno. Drugie to – wyegzekwowanie alimentów. Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Uzyskanie wyroku ustalającego wysokość zobowiązania alimentacyjnego - to jedno. Drugie to – wyegzek

W Certyfikowanym Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wadowicach można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

W Certyfikowanym Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wadowicach można skorzystać z pomocy dietetyka, któ

Jeden z powodów dlaczego warto być konsekwentnym w sprawie rozwodowej. Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Jeden z powodów dlaczego warto być konsekwentnym w sprawie rozwodowej. Tego i nie tylko dowiesz się w

Polska kuchnia obfituje w potrawy, które są synonimem grzechu. Wszystko co tłuste nam smakuje - to wynik właściwości  tłuszczu, który jest nośnikiem smaku i zapachu. Czy istnieje jakaś alternatywa dla ulubionych, skąpanych w tłuszczu pączków i faworków?

Polska kuchnia obfituje w potrawy, które są synonimem grzechu. Wszystko co tłuste nam smakuje - to wyn

Do 27 lutego trwa wielka wyprzedaż w sklepie internetowym marki Outhorn. Kurtki narciarskie, czapki, bluzy, t-shirty, torby, plecaki, skarpety i wiele innych sportowych dodatków możesz teraz kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Wejdź na stronę outhorn.com/promocja.php i wybierz coś dla siebie lub swoich bliskich.

Do 27 lutego trwa wielka wyprzedaż w sklepie internetowym marki Outhorn. Kurtki narciarskie, czapki, blu

Jeszcze parę lat temu wydawało się, że zdrowe odżywianie jest głównie domeną kobiet. Na szczęście jednak panowie coraz częściej są świadomi, że to, co jedzą, ma ogromny wpływ na ich samopoczucie i sprawność fizyczną. Poznaj 5 zasad męskiej diety, które należy stosować niezależnie od wieku!

Jeszcze parę lat temu wydawało się, że zdrowe odżywianie jest głównie domeną kobiet. Na szczęśc

Czy można zasiedzieć udział we wspólnej nieruchomości? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Czy można zasiedzieć udział we wspólnej nieruchomości? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kanc