Zachowek i problematyka związana z tą instytucją to temat rzeka. O wszystkich jego aspektach i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Zachowek i problematyka związana z tą instytucją to temat rzeka. O wszystkich jego aspektach i nie tyl

Obowiązkowe OC jest polisą, która zabezpiecza wyłącznie w razie wyrządzenia szkód osobom trzecim przez ubezpieczony pojazd. Dlatego kierowcy powinni rozważyć dodatkowe polisy, np. ubezpieczenie szyb samochodowych. Sprawdź, kiedy jest to opłacalne.

Obowiązkowe OC jest polisą, która zabezpiecza wyłącznie w razie wyrządzenia szkód osobom trzecim p

Na gaz czy na prąd? To pytanie, na które odpowiedź żywo interesuje osoby urządzające dom i restaurację. Inwestorów prywatnych zazwyczaj zastanawia wybór kuchenki, podczas, gdy restauratorzy mają jeszcze jeden dylemat dotyczący patelni. Patelnie gastronomiczne gazowe oraz elektryczne są bardzo przydatnym elementem na zapleczu. Pozwalają w szybki sposób przygotować smaczne dania, nawet w większych ilościach jednocześnie.

Na gaz czy na prąd? To pytanie, na które odpowiedź żywo interesuje osoby urządzające dom i restaura

Osoby, które chcą się zapisać na kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, nie muszą się do niego uprzednio przygotowywać. Najważniejsze zasady udzielania pierwszej pomocy, pod kątem teoretycznym i praktycznym, zostaną przedstawione na kursie. Czego można się nauczyć na szkoleniu z KPP?

Osoby, które chcą się zapisać na kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, nie muszą się do niego uprze

Spawalnictwo jest dziedziną nauki i techniki, która zajmuje się tematyką trwałego łącznia materiałów, ze szczególnym uwzględnieniem różnych metali. Dzięki niemu jest możliwe tworzenie skomplikowanych konstrukcji, maszyn czy przedmiotów użytkowych o wysokiej trwałości. Do najpopularniejszych zalicza się spawanie MIG/MAG. Czym charakteryzuje się ta metoda i gdzie znajduje zastosowanie?

Spawalnictwo jest dziedziną nauki i techniki, która zajmuje się tematyką trwałego łącznia materia

Integracja oprogramowania, czyli skuteczny sposób na zwiększenie wydajności w Twojej firmie.

Integracja oprogramowania, czyli skuteczny sposób na zwiększenie wydajności w Twojej firmie. Czytaj w

Mimo wszechobecnej cyfryzacji i prowadzenia działań marketingowych w sieci, gadżety reklamowe powinny być stałym elementem promocyjnym firmy. Jednym z najpopularniejszych form reklamy są długopisy z nadrukowanym logo firmy. Nie można się temu dziwić, gdyż stanowią one uniwersalny i skuteczny nośnik reklamy. Wybór jest tak ogromny, że trudno się zdecydować na konkretny gadżet. Który długopis reklamowy sprawdzi się w Twojej firmie?

Mimo wszechobecnej cyfryzacji i prowadzenia działań marketingowych w sieci, gadżety reklamowe powinny

Aktywny, ambitny, młody, bezpartyjny. Wywiad z Tomaszem Klaja – Kandydatem na Posła Koalicji Obywatelskiej.

Aktywny, ambitny, młody, bezpartyjny. Wywiad z Tomaszem Klaja – Kandydatem na Posła Koalicji Obywatel

Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? A może sam chcesz zgłębić tajniki fotografii? Postaw na kurs fotografii dla dzieci, młodzieży i dorosłych „Co to foto?”, który za sprawą harmonijnej kompozycji bogactwa wiedzy oraz ćwiczeń praktycznych, pozwala poznać tajniki fotografii od podszewki. Teraz kurs dostępny jest w soboty!

Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? A może sam

Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu” - cytat z książki „Alchemik” Paulo Coleho  świetnie charakteryzuje drogę do sukcesu naszego rozmówcy, którym jest Maciej Koźbiał, Osobowość 2018 Roku, kandydat szerokiego spektrum prodemokratycznych ugrupowań politycznych, społecznych i organizacji pozarządowych do Senatu RP.

Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu” - cytat z

W ramach październikowej akcji Uwaga Nadwaga zadbaj o zdrowie swoje i bliskich! Skonsultuj swoje nawyki żywieniowe z naszym specjalistą. Możesz zgłosić się do najbliższej placówki w Wadowicach. Nasi dietetycy od 1 października przez cały miesiąc udzielają bezpłatnych konsultacji profilaktycznych.

W ramach październikowej akcji Uwaga Nadwaga zadbaj o zdrowie swoje i bliskich! Skonsultuj swoje nawyki

Dawid Herbut to absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego, społecznik znany z autorstwa wielu wdrożonych przez władze lokalnych samorządów inicjatyw służących poprawie życia mieszkańców, doświadczony policjant, a także specjalista ds. rozwoju sieci internetowej WadowiceNET.

Dawid Herbut to absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego, społecznik znany z autorstwa wielu wdrożonych pr

Pan Wojciech wraz z żoną Martą trafili do naszego Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Wadowicach 10 miesięcy temu. Pod okiem naszej dietetyk mgr Żanety Czopek pożegnali razem 40kg nadprogramowych kilogramów zyskując lepsze zdrowie, samopoczucie i wygląd. Jak przebiegała kuracja i dlaczego wybrali właśnie nas Pan Wojciech opowiedział w poniższym wywiadzie.

Pan Wojciech wraz z żoną Martą trafili do naszego Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Wadowicach 1

W niedzielę 6 października w godzinach od 11:00 do 17:00 w Hotelu Badura w Wadowicach odbędzie się czwarta edycja Regionalnych Targów Ślubnych. Znajdziecie tam wszystko co potrzeba, aby przygotować ten jeden z najważniejszych dni w życiu.

W niedzielę 6 października w godzinach od 11:00 do 17:00 w Hotelu Badura w Wadowicach odbędzie się cz

Zdrada małżeńska nie jest podstawą do orzeczenie rozwodu z wyłącznej winy! Niekoniecznie! Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Zdrada małżeńska nie jest podstawą do orzeczenie rozwodu z wyłącznej winy! Niekoniecznie! Tego i ni

Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich! Skonsultuj swoje nawyki żywieniowe z naszym specjalistą. Możesz zgłosić się do najbliższej placówki w Wadowicach. Nasi dietetycy od 1 października przez cały miesiąc udzielają konsultacji profilaktycznych.

Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich! Skonsultuj swoje nawyki żywieniowe z naszym specjalistą. Możesz zg

Zdania o polskim rynku pracy są podzielone. Politycy i media głównego nurtu przekonują o istnieniu rynku pracownika, a więc sytuacji, w której to nie ludzie mają problem ze znalezieniem pracy, lecz firmy borykają się z brakiem pracowników. Ci, którzy pracy szukają, twierdzą z kolei, że to mity, bo w rzeczywistości jeśli nawet etaty są oferowane, to na warunkach nie do przyjęcia. Jak jest w Krakowie?

Zdania o polskim rynku pracy są podzielone. Politycy i media głównego nurtu przekonują o istnieniu ry

Jest to metoda, dzięki której można tworzyć finezyjne kształty opakowań. Jej druga nazwa to wykrawanie i korzystają z niej zarówno drukarnie cyfrowe, jak i artyści i rzemieślnicy. Sprawdź, na czym polega.

Jest to metoda, dzięki której można tworzyć finezyjne kształty opakowań. Jej druga nazwa to wykrawa

Początek jesieni to idealny czas na rozpoczęcie inwestycji, by na wiosnę ruszyć z budową.

Początek jesieni to idealny czas na rozpoczęcie inwestycji, by na wiosnę ruszyć z budową. Czytaj wi

229 wystąpień sejmowych oraz 168 interpelacji to liczby oddające tylko formalną statystykę mojej parlamentarnej aktywności. Jestem zawsze blisko ludzi, a Wasze sprawy są moimi! W wyborach do sejmu 13 października proszę o Państwa głos. Józef Brynkus.

229 wystąpień sejmowych oraz 168 interpelacji to liczby oddające tylko formalną statystykę mojej par