Już w najbliższą niedzielę (7.10) w godzinach od 11:00 do 17:00 mamy zaszczyt zaprosić wszystkie prz
III Regionalne Targi Ślubne w Hotelu Badura
artykuł sponsorowany

Już w najbliższą niedzielę (7.10) w godzinach od 11:00 do 17:00 mamy zaszczyt zaprosić wszystkie przyszłe Młode Pary i ich rodziny na III już Regionalne Targi Ślubne w Hotelu Badura w Wadowicach. Tym samym otwieramy sezon targów ślubnych 2018/2019!

Wraz z przedstawicielami wielu firm branży ślubnej przygotowaliśmy dla przyszłych nowożeńców mnóstwo nowości modowych, florystycznych, kosmetyczno-fryzjerskich, atrakcji...i innych.

Przygotowując się do organizacji swojego wesela, musicie być przekonani, że firmy, z którymi współpracujecie są rzetelne, profesjonalne i zadbają, aby ten dzień był wyjątkowy... bo przecież to najważniejszy dzień w Waszym życiu.

W niedzielę (7.10) już będziecie mogli w jednym miejscu i klimatycznej sali z uroczą jasną oranżerią, wybrać spośród wielu firm i szerokiego wachlarza usług, tę która spełni Wasze oczekiwania.

Czekamy na Was z mnóstwem ciekawych propozycji, z wieloma pokazami i atrakcjami, rabatami i degustacjami które uatrakcyjnią pobyt na III Regionalnych Targach Ślubnych.
Nie przegap tego dnia!

Czekamy na Was! Wstęp wolny!

Kolejnych szczegółów szukaj na naszym fanpag'u TUTAJ.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl