Na jednej z kalwaryjskich głównych ulicy pojawiła się sporej wielkości dziura, w której nie tylko m
Taka dziura na kalwaryjskiej ulicy

Na jednej z kalwaryjskich głównych ulicy pojawiła się sporej wielkości dziura, w której nie tylko mieści się stopa i spora część nogi ale i koło osobówki. Trzeba uważać i liczyć, że zarządza szybko naprawi usterkę.

Taka sytuacja: jak poinformował w sobotę (24.02) Dawid Herbut, jeden z mieszkańców Kalwarii Zebrzydowskiej, na styku ulic Klasztornej i Bernardyńskiej  wyskoczyła sporej wielkości dziura w nawierzchni, która zagraża nie tylko pieszym ale i przejeżdżającym samochodom.

Na dowód, że wie co mówi, wrzucił na Facebooka zdjęcia, na którym widać, że w dziurze mieści się nie tylko stopa dorosłego mężczyzny i część nogi ale zapewne również większość kół osobówek...

 

Od razu powiadomiłem służby, a do ich przyjazdu zabezpieczyłem ją stojącym na poboczu nie wykorzystanym oznakowaniem! Mamy Radnych więc może zainteresują się tym zagrożeniem, powiadomią Burmistrza lub osoby odpowiedzialne. Jak myślicie usuną jeszcze dzisiaj zagrożenie, czy może będą pisać interpelacje, a później powołają w poniedziałek sztab kryzysowy? – zastanawia się Dawid Herbut.

 

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.