Parkowanie na środku skrzyżowania, na chodnikach, na miejscach dla niepełnosprawnych, na kilku miejsca
Mistrzowie parkowania 58

Parkowanie na środku skrzyżowania, na chodnikach, na miejscach dla niepełnosprawnych, na kilku miejscach parkingowych, na schodzach. Zapraszamy na kolejną porcję zdjęć "Mistrzów parkowania".

To dosyć popularna w mediach forma zwrócenia uwagi na problem nieprawidłowo parkujących kierowców. Od ostatniego razu znowu nazbierało nam się spora ilość zdjęć kolejnych "mistrzów kierownicy" nadesłanych przez naszych czytelników. Tym razem spora porcja "mistrzów" parkujących na środku skrzyżowania, zastawiających chodnik pieszym, na miejscach przeznaczonych dla niepełnosprawnych, na kilku miejscach parkingowych czy na schodach.

Fiat zaparkowany na Placu Bohaterów Getta. Cóż z tego, że to środek dosyć ruchliwego skrzyżowania... Podesłał Buła.

 

Poczciwa skodziana porzucona (bo parkowaniem ciężko to niestety nazwać...) przed blokiem nr 13 na Osiedlu Kopernika. Wiemy, że ciężko tu z miejscami parkingowymi, ale takie wciskanie się między inne auta i zastawianie chodnika pieszym jest tu na porządku dziennym. Nadesłał Michał.

 

 

BWM zaparkowane nie dość, że na dwóch miejscach parkingowych, to jeszcze takich przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Tabliczki w samochodzie o niepełnosprawności nie było... Co trzeba mieć w głowie, tym bardziej, że późnym wieczorem nie ma tu kompletnie problemu z wolnymi miejscami parkingowymi, których i tym razem było pod dostatkiem... Nadesłała Ada.

 

 

Fantazyjnie zaparkowany volkswagen polo na parkingu przed blokami na ulicy Batorego. Nadesłał Piotr.

 

Toyota zaparkowana na dwóch miejscach parkingowych przed blokiem nr 15 na Osiedlu Westerplatte. Po co przejmować się innymi? Nadesłała Ludmiła.

 

Volkswagen Caravella fantazyjnie zaparkowany na trawniku i na schodach przed blokiem nr 23 na Osiedlu Pod Skarpą. Po co przejmować się np. matką z wózkiem? Nadesłał Jacek.

 

Citroen C4 zaparkowany pod Janem w Wadowicach na dwóch miejscach parkingowych. Po ci przejmować się innymi? Nadesłał T.

 

Kierowca tej toyoty zaparkowanej przed blokiem nr 2 na Osiedlu Pod Skarpą nie przejmuje się pieszymi... Nadesłał Leszek.

 

 


A to reszta naszej sporej już kolekcji:

Widzisz nieprawidłowo zaparkowany samochód? Zrób zdjęcie i wyślij do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj markę pojazdu, lokalizację i kiedy doszło do parkowania).

Zobacz poprzednich Mistrzów parkowania

(MG)
(zdjęcia: Buła, Ada, Michał, Łukasz, Piotr, Ludmiła, Jacek, T., Leszek)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Kleczanin 2019-01-12 16:16
Ciekawe kiedy policja wreszcie zobaczy parkujące notorycznie na chodniku pojazdy pod Lewiatanem w Kleczy?
Cytować
+5 #2 loki 2019-01-12 23:03
Gdzie nasza Wadowicka straż miejska,
Policja,
Chyba doszło do tego że w mieście można robić co się chce i stać gdzie się chce.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.