Do 31 sierpnia można zgłaszać swoje ulubione miejsca i obiekty do konkursu na najlepsze oferty i produ
Do końca wakacji można zgłaszać turystyczne skarby województwa

Do 31 sierpnia można zgłaszać swoje ulubione miejsca i obiekty do konkursu na najlepsze oferty i produkty turystyczne Małopolski „Turystyczne Skarby Małopolski”.

Do końca sierpnia można zgłaszać miejscowości, gminy, szlaki, wydarzenia, atrakcje turystyczne, obiekty, inne podmioty związane z rynkiem turystycznym z terenu Województwa Małopolskiego w sześciu kategoriach konkursowych: Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna, Najciekawszy szlak turystyczny, Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne, Unikatowa atrakcja turystyczna, Sielskie klimaty - wypoczynek blisko natury, W gościnie – oferta kulinarna.

Zgłoszenia kandydatury w każdej z kategorii może dokonać praktycznie każdy: przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, samorządów gospodarczych, lokalnych organizacji turystycznych, lokalnych grup działania, organizacji pozarządowych, prywatnych przedsiębiorców, innych podmiotów działających w sektorze turystycznym oraz osoby fizyczne.

Sama procedura jest prosta i nie sprawi nikomu większego problemu. Wystarczy wypełnić formularz elektroniczny na stronie internetowej konkurs.visitmalopolska.pl, a następnie w terminie do 3 dni dostarczyć pisemną zgodę zgłaszanego kandydata na udział w konkursie. Do zgłoszenia należy dołączyć zdjęcia zgłaszanego miejsca lub atrakcji. Przygotuj atrakcyjne ujęcia ponieważ będą wykorzystywane w kolejnych etapach konkursu. To wizytówka Twojego kandydata.

Wszystkie zgodne z regulaminem kandydatury zostaną poddane pod głosowanie internetowe w II etapie konkursu. Każdy będzie mógł wskazać najbardziej interesujące i inspirujące jego zdaniem miejsca i obiekty. Głosy będzie można oddawać za pośrednictwem strony konkursowej od 8 do 27 września. Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekają atrakcyjne nagrody. Laureat kategorii Miejsce z klimatem – jedna z małopolskich gmin, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 złotych, którą będzie mogła przeznaczyć na rozwój swojego potencjału turystycznego. Wszyscy laureaci otrzymają pamiątkowe statuetki i staną się bohaterami dedykowanej kampanii promocyjnej realizowanej przez współorganizatora Konkursu – Małopolską Organizację Turystyczną.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.