Pogoda dopisała i grupa morsów w wyśmienitej atmosferze przepłynęła około 600 metrów przez Wisł
Morsy przepłynęły Wisłę

Pogoda dopisała i grupa morsów w wyśmienitej atmosferze przepłynęła około 600 metrów przez Wisłę w Spytkowicach.

W sobotę (20.01) pod hasłem "Morsy przepływają Wisłą" w Spytkowicach odbyła się nietypowa akcja. Grupa morsów przepłynęła z jednego brzegu na drugi. Każdy miał do
przepłynięcia z bojkami dla zabezpieczenia i w płetwach około 600 metrów.   Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali ratownicy WOPR. Pogoda dopisała, atmosfera również.

Wszyscy bezpiecznie dopłynęli do brzegu! Mamy nadzieję, że to nie ostatnie tego typu wydarzenie w naszej gminie – piszą organizatorzy

Organizatorem morsowego wyzwania w Spytkowicach była Morsowa Korona Wisły - Fundacja Twoja Droga Rozwoju, a partnerem wydarzenia była gmina Spytkowice.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+11 #1 Marcinek 2021-02-21 13:21
To są ,,Prawdziwe Morsy'' a nie te co ich udają idąc w góry w samych szortach i biustonoszu bez zabezpieczenia i asekuracji osób odpowiednio przygotowanych do takich wypraw. Widać ze zdjęć, iż ta ekipa jest profesjonalnie przygotowana!!!
Cytować
+9 #2 Ja 2021-02-21 13:25
Klimat super, zabezpieczenie pełna profeska. Atmosfera nie do podrobienia. Ma! Nadzieję, że będzie to impreza cykliczna.
Cytować
+1 #3 Serwis ACO 2021-02-21 19:04
Jest nowa dyscyplina Mopspwanie czyli branie kasy z mopsu i picie w parku na ławce. Z tego co słyszałem to mopsowanie tez jest super.
Cytować
0 #4 Nela 2021-02-22 08:25
Cytuję Serwis ACO:
Jest nowa dyscyplina Mopspwanie czyli branie kasy z mopsu i picie w parku na ławce. Z tego co słyszałem to mopsowanie tez jest super.

Bardzo popularna około południa pod blokiem numer 1 na osiedlu XX-lecia.
Sportowcy w sile wieku maks 40 lat,więc jeszcze kilka lat będą tak trenować.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.