Policjanci z wadowickiej komendy oraz podległych komisariatów i posterunków policji po raz kolejny raz
Wadowiccy policjanci oddali krew. Taka akcja na 102 rocznicę powstania tej formacji

Policjanci z wadowickiej komendy oraz podległych komisariatów i posterunków policji po raz kolejny raz włączyli się w organizację zbiórki krwi.

Tym razem w ramach akcji „102 litry krwi na 102 rocznicę powstania policji”, która została zainaugurowana przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie. Mundurowi oddali krew w wadowickim oddziale terenowym RCKiK.

Mundurowi mają nadzieję,  że ich zaangażowanie będzie przykładem i zachętą dla innych, by w ten sposób nieść pomoc potrzebującym.

Akcja potrwa do końca lipca 2021 roku. Osoby, które chciałyby włączyć się w to wyjątkowe przedsięwzięci informujemy, że oddając krew indywidualnie, przy rejestracji wystarczy zgłosić, że krew oddajemy w ramach akcji „102 litry krwi na 102 rocznicę powstania policji – informuje KPP Wadowice.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+12 #1 3xK 2021-02-20 11:09
Tysiące ludzi oddaje krew i nie robi z tego szopki. Po co się tak afiszować :-?
Cytować
+7 #2 kuba 2021-02-20 11:38
ocieplaja wizerunek psow slugosow parchow
Cytować
+1 #3 Księciunio 2021-02-21 06:06
Cytuję 3xK:
Tysiące ludzi oddaje krew i nie robi z tego szopki. Po co się tak afiszować :-?

To alkomatem się dało zbadać zawartość tylko krew trzeba było pobierac?
https://youtu.be/nINNID9eOnU :D
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.