Rusza 77. Tour de Pologne.  Dwa z pięciu etapów przebiegać będą przez powiat wadowicki. Kierowców
77. Tour de Pologne w powiecie. Kierowców czekają utrudnienia na drogach

Rusza 77. Tour de Pologne.  Dwa z pięciu etapów przebiegać będą przez powiat wadowicki. Kierowców w czasie przejazdu kolarzy czekają utrudnienia.

Tegoroczny  77. Tour de Pologne  rozpocznie się w środę (5.08) na Stadionie Śląskim, a zakończy w niedzielę (9.08)  w Krakowie. Nie zabraknie odcinków dla sprinterów, specjalistów od klasyków i górskich wspinaczek.  Wszystko z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa – bez publiczności na startach i metach, bez miasteczka sponsorskiego i kolumny reklamowej, za to z obowiązkowym protokołem sanitarnym.

Dwa z pięciu etapów wyścigu przebiegają przez powiat wadowicki. Trzeci etap rozpocznie się w piątek (7.08)  w Wadowicach i dalej do Wieprza, Andrychowa i Kociarza.  Kolarze przejadą przez nasz powiat  także w piątym, finałowym etapie Zakopane - Kraków - w niedzielę (9.08) m.in. przez gminy Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona: Skawinki – Lanckoronę – Leśnicę – Zakrzów – Bugaj – Kalwarię Zebrzydowską – Zebrzydowice i Przytkowice

Mapa i czasy przejazdów w powiecie wadowickim trzeciego etapu (piątek 7 sierpnia):

 

Mapa i czasy przejazdów w powiecie wadowickim piątego finałowego etapu (niedziela 8 sierpnia):

 

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach informuje, że w związku z powyższym w piątek (7.08) w godzinach od 11:00 do 13:00 oraz w niedzielę (9.08) w godzinach od 15:00 do 16:30 przewidywane będą utrudnienia, na trasie przejazdu wyścigu kolarskiego drogi zostaną zablokowane.

Należy bezwzględnie stosować się do poleceń wydawanych przez policjantów i inne osoby uczestniczące w zabezpieczeniu wyścigu kolarskiego. Prosimy zwracać uwagę na oznakowanie dróg.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-2 #1 haha 2020-08-04 19:30
utrudnienia już są, od kiedy ktoś zgotował miasto trutnia :(
Cytować
+2 #2 Roman 2020-08-05 11:25
Cytat:
dalej do Wieprza, Andrychowa i Kociarza
Kociarza :D
Cytować
-1 #3 cytat 2020-08-05 14:41
...."tłuszczy trzeba igrzysk i chleba" ( czytaj 500+ )
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.