W Stryszowie zostaną rozegrane Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Trialu Rowerowym. O wydarzeniu a tak
W Stryszowie wielkie międzynarodowe zawody. Organizatorzy opowiedzieli o nich na konferencji

W Stryszowie zostaną rozegrane Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Trialu Rowerowym. O wydarzeniu a także kolarskich i rowerowych planach na specjalnej konferencji dla dziennikarze opowiadali organizatorzy z Kramarczyk Team.

Po okresie kwarantanny związanej z epidemią koronawirusa, wraca sportowa rywalizacja. Pierwszą większą imprezą w powiece wadowickim, rangi mistrzostw Polski w kolarskim świecie będą Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Trialu Rowerowym , które odbędą się już w najbliższą niedzielę (5.07) w Stryszowie.

Zmagania odbędą się w mocnej obsadzie: w klasyfikacji Mistrzostw Polski wezmą udział w zawodach tylko polscy zawodnicy. Natomiast zawodnicy z innych krajów będą rywalizować o Puchar Wiceprezesa PZKol.

Program Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Trialu 5 lipca 2020 w Stryszowie:

10:00-12:50 - oglądanie sekcjo
11:00-12:00 - zapisy
12:30 - otwarcie zawodów
12:35 - start (zawodnicy będą startować w odstępach jedno minutowych)
około 16:00 - dekoracje zwycięzców

O przygotowaniach do tej imprezy a także o rowerowych planach w tym sezonie opowiadali podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Parkowej w Wadowicach wiceprzewodniczący PZKol Tomasz Kramarczyk oraz prezes KS Aquila Wadowice Andrzej Kramarczyk, czyli Kramarczyk Team.


(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.