Ultra biegacze z Wichrów Beskidu zapraszają wszystkich  na organizowany już po raz drugi Sylwestrowy
Na koniec roku bieg charytatywny dla małej Wiki. Dołączycie?

Ultra biegacze z Wichrów Beskidu zapraszają wszystkich  na organizowany już po raz drugi Sylwestrowy Bieg Charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony dla  Wiktorii Jarmuziewicz, małej wadowiczanki, zmagającej się mózgowym porażeniem dziecięcym.

W niedzielę (30.12) o godzinie 10:00 ultra biegacze z klubu Wichry Beskidu T.R. zapraszają wszystkich  na organizowany już po raz drugi Sylwestrowy Bieg Charytatywny, który odbędzie się w Wadowicach, start i meta na Stadionie Skawy Wadowice. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla Wiktorii Jarmuziewicz, małej i dzielnej wadowiczanki, która zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Jej mama zbiera fundusze na rehabilitację i sprzęt ortopedyczny dla dziewczynki.

Bieganie jest najprostszą i dla wielu najprzyjemniejszą formą aktywności fizycznej, więc możemy połączyć przyjemne z pożytecznym i pobiegać razem w słusznej sprawie.

Bieg ma charakter koleżeński, więc nie ma zwycięzców, wszyscy są wygrani. Trasa liczy około 7 kilometrów (ścieżką rowerową, tzw "Gładyszówką"), istnieje możliwość skrócenia trasy przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Bieg odbywa się bez względu na pogodę!

Nie ma opłat za bieg, dla pierwszych 100 darczyńców, okolicznościowe koszulki. Dla wszystkich uczestników gorący posiłek, kawa i herbata oraz ciasto. Będą losowane również sportowe nagrody (bidony, latarki, pompki do roweru itp). Udział w biegu może wziąć każdy.
 
Jeśli ktoś nie jest w stanie biec z biegaczami, a chciałby wesprzeć finansowo wydarzenie, może zrobić przelew na konto Wiktorii (szczegóły tutaj: dzieciom.pl/podopieczni/28687)

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-5 #1 Kamil 2018-12-30 13:11
Brawo XD Zamiast przeznaczyć pieniądze dla dziecka które je potrzebuje to wy fundujecie obiad wraz z ciastem dla uczestników biegu XDDD Dramat polaczki na prawdę. To o co chodzi w tym biegu? Bo samo bieganie choremu dziecku nie pomoże...
Cytować
0 #2 Julia 2019-01-26 10:39
Very nice write-up. I definitely love this site. Keep writing!


Here is my weblog - watch Velvet
Buzzsaw movie: https://Howtohackinstaaccount.com/
Cytować
0 #3 Marian 2019-01-26 10:51
This is my first time visit at here and i am actually impressed
to read all at alone place.

My web blog - watch velvet buzzsaw film: https://Howtohackinstaaccount.com
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.