Drogie Panie! Dzień Kobiet w tym roku chcemy celebrować cały tydzień, w związku z tym zapraszamy Was
TyDzień KOBIET w Projekt Zdrowie Wadowice 8 – 12 marca
artykuł sponsorowany

Drogie Panie! Dzień Kobiet w tym roku chcemy celebrować cały tydzień, w związku z tym zapraszamy Was na TyDzień Kobiet w naszym centrum dietetycznym Projekt Zdrowie Wadowice. Przygotowałyśmy dla Was moc atrakcji.

Już w poniedziałek 8 marca w naszym centrum będzie do Waszej dyspozycji brafitterka Anastazja Jończy, która co roku na organizowanych przez nas spotkaniach, dzieliła się swoją ogromną wiedzą. Jak sama mówi: „Od wielu lat wspólnie celebrujemy kobiecość i holistyczne podejście do zdrowia, ciała i piękna kobiecego. Cieszę się, że mogę przeprowadzić dla Was indywidualne konsultacje i przybliżyć temat właściwego dopasowania bielizny oraz zadbania o zdrowie biustu".

W piątek 12 marca zapraszamy Was na LIVE z naszym dietetykiem mgr inż. Anną Kasperkiewicz o godzinie 19:00 pod tytułem „KOBIETA NA DIECIE”, podczas którego nasza specjalistka poruszy wiele zagadnień dotyczących żywienia kobiet w trakcie redukcji masy ciała. Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/149019913641587

Zapraszamy Was również na DARMOWE KONSULTACJE, podczas których dietetyk dokona analizy składu ciała, omówi wynik, odpowie na wszelkie nurtujące pytania oraz zaproponuje najlepsze i najzdrowsze rozwiązania.

Ponadto każda z Pań, która rozpocznie kurację podczas Tygodnia Kobiet, dostanie BŁONNIK GRATIS! Oprócz tego każda Pani odwiedzająca nasze centrum dietetyczne dostanie miły upominek.

Nie zabraknie również smacznych przepisów oraz KONKURSU z super nagrodami.

Obserwujcie nasze fanpage, gdzie na bieżąco będziemy aktualizować informacje odnośnie Tygodnia Kobiet, gdzie pojawią się fotorelacje z wydarzenia, przepisy i masa ciekawych materiałów.

https://www.facebook.com/projektzdrowiewadowice

Więcej szczegółów oraz zapisy na BEZPŁATNE KONSULTACJE pod numerem 698 781 991

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
aleja Matki Bożej Fatimskiej 33
34-100 Wadowice
Tel. +48 698 781 991

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl