Z początkiem roku większość z nas zastanawia się co zmienić na lepsze. Jedną z myśli jest refleks
Nowy Rok – Nowa Ty! Schudnij skutecznie w prawdziwym Naturhouse Wadowice!
artykuł sponsorowany

Z początkiem roku większość z nas zastanawia się co zmienić na lepsze. Jedną z myśli jest refleksja nad figurą, a wraz z nią noworoczne postanowienie – „schudnę”. Jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę skutecznie i zdrowo?

Wpisując postanowienie o odchudzaniu na listę noworocznych planów, marzy nam się nie tylko godna pozazdrosz­czenia sylwetka, ale i wyśmienite samopoczucie. Bardzo często kończy się jedynie na obietnicach i odkładaniu diety na przysłowiowe jutro. Jeżeli jednak uda się podjąć działanie, to przeważnie katujemy się rygorystycznymi głodówkami albo wylewamy siódme poty na siłowni. Nie tędy dro­ga! Podstawą skutecznego odchudzania jest wpro­wadzenie właściwych nawyków żywieniowych, w czym pomoże nam dietetyk.

Pierwszy krok: konsultacja dietetyczna

Na samym początku rolą dietetyka jest prze­prowadzenie wywiadu. 

W trakcie pierwszej konsultacji staram się jak najlepiej poznać osobę i jej nawyki żywieniowe. Dokonuję pomiarów ciała oraz zawartości tłuszczu i pły­nów w organizmie. Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby – mówi Natalia Grabińska, dietetyk Naturhouse Wadowice.

Wśród czynników oddziałujących na specy­fikę kuracji znajdują się m. In.: wiek, przebyte w przeszłości choroby czy aktualnie przyjmo­wane leki. Po dostatecznym zgromadzeniu po­trzebnych informacji, specjalista jest w stanie wychwycić przyczynę problemu z nadwagą i dopasować odpowiedni plan żywieniowy.

Dieta pod czujnym okiem specjalisty

Właściwie dobrana dieta powinna być prosta, przyjemna i przede wszystkim zdrowa. Należy pamiętać, że modne diety i kuracje z in­ternetu czy z kolorowych czasopism, przeprowa­dzane bez wcześniejszej konsultacji z ekspertem, mogą po prostu zaszkodzić. Zwykle przyczy­niają się również do popularnego efektu jo–jo. Dieta musi być pełnowartościowa, zbilansowana i praktyczna. Kaloryczność dań należy dopaso­wać tak, aby uzyskać zadowalające efekty.

Kurację powinien zakończyć etap stabilizacji, aby uniknąć powrotu do poprzedniej wagi – potwierdza diete­tyk Naturhouse.

Prosta droga do sukcesu!

Realizując kurację według indywidualnie do­branego planu dietetycznego i będąc pod opieką specjalisty, mamy największą szansę na osiągnię­cie założonego celu. W trakcie cotygodniowych wizyt dietetyk monitoruje prawidłowy przebieg kuracji oraz motywuje do dalszego działania. Przy wsparciu dietetyka, rodziny, a także dzięki wła­snej silnej woli oraz cierpliwości z pewnością zakoń­czymy noworoczne postanowienie sukcesem.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej kon­sultacji dietetycznej – wystarczy umówić się tele­fonicznie pod numerem telefonu 736 093 908 lub za pomocą formularza on-line.

Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od dawnej placówki). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod numerem telefonu 736 093 908 .

Punkt czynny jest w godzinach:

Poniedziałek: 9:00 - 19:00

Wtorek: 12:00 - 21:00

Środa: 7:00 - 16:00

Czwartek: 12:00 - 21:00

Piątek: 7:00 – 16:00

Sobota: 9:00 – 13:00  (co drugi tydzień)

(PAMIĘTAJCIE – JESTEŚMY W NOWEJ LOKALIZACJI, 50 METRÓW OD DAWNEJ PLACÓWKI!)

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy prawdziwe konkursy z fantastycznymi nagrodami: https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

 

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl