Wadowicki rynek już po raz czwarty stanie się wielkim kulinarnym centrum wadowickiej społeczności, a
Już po raz czwarty na wadowicki rynek zajadą żarciowozy

Wadowicki rynek już po raz czwarty stanie się wielkim kulinarnym centrum wadowickiej społeczności, a wszystko dzięki kolejnej edycji Zlotu Żarciowozów. Przed nami 3 dni smakosze będą mogli spróbować różnych smakołyków z Food trucków.

To dobra propozycja dla mieszańców, których znudziła już nieco oferta wadowickiej gastronomii i chcieliby spróbować czegoś innego. Od piątku (26.04) do niedzieli (29.04) na wadowickim rynku, dzięki Street Food Polska i Żarciowozom, stacjonować będą food trucki.

Będzie można wypróbować róznych smaków, począwszy od kuchni polskiej, w której królują między innymi pierogi z przeróżnymi pysznymi farszami, poprzez włoskie makarony, aż po orientalne azjatyckie buły czy słodkie owoce w czekoladzie. Chyba każdy znajdzie coś dla siebie.

Mieszkańcy i goście zlotu  mogą rozkoszować się smakiem potraw w specjalnie przygotowanej do tego strefie ze stolikami i ławkami a jedzenie przepić piwem i lemoniadą. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami. O przyjemną atmosferę i dobrą muzykę zadba profesjonalny DJ.

Harmonogram:
piątek, 26 kwietnia: 15:00 – 21:00
sobota, 27 kwietnia: 12:00 – 21:00
niedziela, 28 kwietnia: 12:00 – 20:00

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 Uka 2019-04-23 11:11
I fajnie. . .
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.