ZUS w Wadowicach organizuje dyżur eksperta. Będzie można dowiedzieć się więcej na temat zasiłku ch
Wadowicki ZUS zaprasza na kolejny dyżur telefoniczny i webinarium

ZUS w Wadowicach organizuje dyżur eksperta. Będzie można dowiedzieć się więcej na temat zasiłku chorobowego po ustaniu zatrudnienia. W tym samym dniu można skorzystać z webinarium dotyczącego elektronicznych form przekazywania dokumentów do ZUS.

W czwartek (19.01) ekspert  Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wytłumacz,y kto może ubiegać się o zasiłek chorobowy po ustaniu zatrudnienia, jakie dokumenty będą potrzebne i czy można je złożyć elektronicznie. Dyżur odbędzie się w godzinach od 9:00 do 11:00 pod numerem telefonu 33 873 25 40.

Tego samego dnia w godzinach od 9:00 do  11:00 odbędzie się również bezpłatne webinarium „Elektroniczne formy przekazywania dokumentów do ZUS - szkolenie dla płatników składek - ZUS” za pomocą platformy Webex.

Podczas szkolenia specjalista ZUS omówi funkcje PUE dla płatników (sprawdzanie salda, zwolnienia lekarskie, wysyłanie dokumentów  do ZUS, odbieranie dokumentów z ZUS i zaświadczenia o niezaleganiu). Wytłumaczy jak wysyłać dokumenty przy użyciu aplikacji e-płatnik oraz podstawowe funkcje programu Płatnik (porównanie z aplikacją e-płatnik).


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.