A to historia! Zespół Ratownictwa Medycznego pojechał na sygnale po rodzącą kobietę. Milence jednak
Ratownicy pojechali po rodzącą, odebrali poród w domu

A to historia! Zespół Ratownictwa Medycznego pojechał na sygnale po rodzącą kobietę. Milence jednak tak się spieszyło na ten świat, że nie chciała czekać. Trójka ratowników odebrała więc poród w domu. Mama i jej pociecha czują się dobrze.

Takie rzeczy się zdarzają kilka razy do roku i wszyscy są w tym zakresie przeszkoleni, ale warto odnotować. W czwartek (28.05) służby ratunkowe zostały poinformowane o rodzącej kobiecie w Andrychowie. Na sygnale do niej pojechał ambulans z trójką ratowników na pokładzie.

Okazał się, że dziewczynce tak się spieszyło na ten  świat, że nie ma już co czekać. Poród, który się zaczął przeprowadził Zespół Ratownictwa Medycznego. Wszystko na szczęście poszło jak z płatka. Zarówno szczęśliwa mama jak i Milenka, bo takie nosi imię noworodek, trafiły do wadowickiego szpitala, gdzie dochodzą do siebie po takim nietypowym porodzie.

Zadowoleni ratownicy pochwalili się całą akcją na swoim profilu Facebook. Zbierają tam zasłużone pochwały, są też pełne sympatii życzenia dla mamy jak i nawet propozycja, aby zostali "ojcami chrzestnymi" maluszka.

My również gratulujemy dzielnej mamie i jej córeczce!


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-13 #1 NoZnowu 2020-05-28 18:27
Przykład idzie z góry, a tutaj na zdjęciu widzimy brak maseczek i rękawiczek u ratowników. Cieszmy się, że się nic dodatkowego nie stało.
Cytować
-11 #2 Mieszkaniec 2020-05-29 06:39
Zaczynają przebijać strażaków w lansie. Za chwilę będą dodatki za rozgrzanie silnika i oklaski za przyjście do pracy. Karuzela, karuzela...
Cytować
+12 #3 Kacper 2020-05-29 09:26
Ale już macie mózgi wyprane, jeszcze sprawdźcie czy któryś z tych ratowników nie ma dalszej rodziny mieszkającej na górnym śląsku albo pracujących w kopalniach. Sterują wami jak chcą, w marcu oklaski w blokach dla służby zdrowia, eraz byście stosy rozpalali. Włączcie myślenie.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.