W zeszłym sezonie po długiej nieobecności siatkówki w Wadowicach siatkarze MKS Skawy Wadowice zebrali
Wraca siatkarski sezon. Zawodnicy Skawy już się cieszą

W zeszłym sezonie po długiej nieobecności siatkówki w Wadowicach siatkarze MKS Skawy Wadowice zebrali ekipę, przystąpili do rozgrywek i w pierwszym sezonie wygrali II Ligę Małopolską, awansowali do I ligi Małopolskiej, w której się utrzymali.

W ten weekend siatkarze wygrali na wyjeździe 3:1 mecz z Gryfem Brzesko. Jak pójdzie siatkarzom Skawy w kolejnych meczach tego sezonu? O tym będziemy mogli się przekonać już w najbliższą sobotę (22.10)  o godzinie 17:00 na hali wadowickiego Liceum, gdzie podejmą zespół AS Niepołomice.

W tym sezonie kadrowo przystąpiliśmy mocniejsi niż w poprzednim sezonie. Z meczu na mecz zgrywamy się i jak zawsze chcemy wygrać każdy mecz, a jak będzie, zweryfikuje to boisko. W kolejną sobotę gramy pierwszy mecz u siebie z Niepołomicami, na który zapraszam kibiców. Wpadajcie, zostawimy dla Was serce na boisku! – przekazał Dawid Banaś grający trener wadowickich siatkarzy.

Skład siatkarzy: Dawid Banaś, Bartłomiej Kolonko, Konrad Palkij, Damian Bodziak, Michał Błazenek, Jakub Guzik, Konrad Mika, Konrad Pacholski, Rafał Poprawa, Kacper Pstrowski, Łukasz Wołek, Michał Tumulik, Dominik Mreńca, Michał Romański, Kamil Florek, Dominik Bodziak, Jacek Buda, Konrad Banaś, Konrad Frączek, Filip Pająk, Wojciech Kułaga, Dawid Gawęda, Maciej Surma, Szymon Ortman.

Trener: Dawid Banaś, 2 trener: Jakub Zając, kierownik drużyny: Sebastian Mlak.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.