Już od weekendu majowego CUKIERNIA WADOWICE zaprasza do swoich  kawiarni w nowej odsłonie w Wadowicach
Nowa odsłona Cukierni Wadowice!
artykuł sponsorowany

Już od weekendu majowego CUKIERNIA WADOWICE zaprasza do swoich  kawiarni w nowej odsłonie w Wadowicach,  przy ulicy Kościuszki 21 oraz ulicy Kościelnej 6.

Z myślą o mieszkańcach, turystach i pielgrzymach przeprowadzono gruntowny remodeling wystroju dotychczasowych lokali. Nowoczesne wnętrza, jasna kolorystyka, zawsze uśmiechnięta obsługa tworzą niepowtarzalny klimat, który zachęca do skosztowania przeróżnych specjałów min. KREMÓWKI, która przygotowywana jest wg tradycyjnej receptury i sprawdzonej przez lata technologii.

Na wszystkich lodożerców J czekają pyszne , naturalne LODY własnej produkcji .W ofercie znaleźć można zarówno lodowe klasyki , jak również unikatowe smaki takie jak SEZAM, LODY RÓŻANE czy MASŁO PALONE.

Ofertę menu wzbogacają również tradycyjne ciasta, ciasteczka w duecie z pyszną kawą lub herbatą, a latem desery lub lemoniada.

Warto dodać, że wszystkie wypieki są produkowane na bazie naturalnych, najlepszych surowców.

Rarytasem są, również niepowtarzalne TORTY – na każdą okazję które powstają pod czujnym okiem wykwalifikowanych cukierników i które można zamówić w lokalach Cukierni Wadowice.

Zapraszamy!

Wadowice, ul. Kościuszki 21

pracujemy:

kwiecień – październik 8:00 – 19:00

Wadowice, ul. Kościelna 6

pracujemy:

kwiecień – październik: 9:00 – 19:00

Odwiedź naszą stronę: www.cukierniawadowice.pl

Polub nas na Facebooku

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl