Magistrat wspólnie z OSP Wadowice z okazji Dnia Kobiet organizuje bezpłatny kurs pierwszej pomocy dla p
Na Dzień Kobiet bezpłatny kurs pierwszej pomocy dla pań

Magistrat wspólnie z OSP Wadowice z okazji Dnia Kobiet organizuje bezpłatny kurs pierwszej pomocy dla pań z gminy Wadowice.

W środę (6.03) o godzinie 18:00 Urząd Miejski w Wadowicach wspólnie z druhami i druhnami z Ochotniczej Straży Pożarnej w  Wadowicach organizuje bezpłatny kurs pierwszej pomocy dla kobiet z gminy Wadowice.

Zajęcia odbędą się w Stacji Kultury (Dworzec kolejowy) przy ulicy Marszałka Piłsudskiego 10 i obejmować będą umiejętności praktycznego udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia (m.in.  zadławienie, utrata przytomności).

Przewidywany czas kursu to dwie godziny. Maksymalna ilość uczestników: 20. Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie magistrat zaprasza do zapisów: Wydział Promocji w Urzędzie Miejskim w Wadowicach, telefon 33 873 18 11 wewnętrzny 290, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszy tego typu kurs skierowany jest do kobiet. Kolejne dedykowane będą innym grupom odbiorców.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.