Dobra wiadomość dla kierowców. Mogą już oni korzystać z odremontowanego fragmentu drogi powiatowej
Kierowcy mają powody do radości. Powiatówka w Łączanach jak nowa

Dobra wiadomość dla kierowców. Mogą już oni korzystać z odremontowanego fragmentu drogi powiatowej w Łączanach (gmina Brzeźnica), która od lat straszyła dziurami.

Droga powiatowa nr 1772K w Łączanach (gmina Brzeźnica) to ruchliwy trakt, z którego wielu wadowiczan korzysta wybierając się w kierunku  Krakowa, do pracy czy zakupy, nie mówiąc już o korzystających z lotniska w Balicach. Od lat straszyła dziurawą nawierzchnią, po której strach było jechać.

To się na szczęście zmieniło. Niedawno  starosta wadowicki Eugeniusz Kurdas wspólnie z pracownikami Wydziału Dróg Powiatowych oraz inspektorem nadzoru inwestorskiego dokonał odbioru końcowego modernizacji popularnego traktu.

Wyremontowano tutaj około 950 metrów drogi Koszt całkowity prac to także około 740 tysięcy złotych, z czego 591 tysięcy złotych pozyskano z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 Zenon 2023-11-16 16:46
Tylko że między tym odcinkiem a zapora około 200 metrów dalej dziury. Czy to jest powód do dumy? Może i tak, ale jak się aswaltuje przy okazji prywatne podwórka to naprawdę wstyd że te dziury na tym odcinku zostały.
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.