Telewizja Polsat zainteresowała się sprawą strzelaniny, jaką ujawnił portal WadowiceOnline.pl a do j
Drukuj
Polsat zainteresował się strzelaniną na wadowickiej ulicy

Telewizja Polsat zainteresowała się sprawą strzelaniny, jaką ujawnił portal WadowiceOnline.pl a do jakiej doszło tydzień temu na Alei Matki Bożej Fatimskiej w Wadowicach.

Sprawą strzelaniny, którą jako pierwszy ujawnił portal WadowiceOnline.pl, we wtorek (14.05) zainteresowała się telewizja Polsat. Wóz tej stacji pojawił si w Wadowicach a dziennikarze spotkali się z wadowicką policją a także zarządcami lokali, do których doszło do uszkodzenia mienia.

Materiał, który raczej nie robi pozytywnej reklamy Wadowicom  jak i jego mieszkańcom (nie w każdym mieście w Polsce po ulicach biega nietrzeźwy facet i strzela z wiatrówki...) będzie można obejrzeć we wtorek (14.05) w wiadomościach Polsatu o 15:50.

Przypomnijmy, że jak już informowaliśmy, policja zatrzymała 29-letniego  mężczyznę, mieszkańca gminy Wadowic, który w nocy z poniedziałku (6.05) na wtorek (7.05) strzelając z broni pneumatycznej uszkodził kilka szyb w witrynach lokali przy Alei Matki Bożej Fatimskiej. W momencie zdarzenia był pijany. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności, postawiono mu w sumie 4 zarzuty uszkodzenia mienia na kwotę ponad 8 tysięcy złotych.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Wydarzenia:

Wiadomo, co pływało w wodzie przy zaporze Jeziora Mucharskiego

W Jaszczurowej zapaliła się sadza w kominie domu. Straż apeluje o ostrożność

Uważajcie na sarny na drogach! Dwa potrącenia w ciągu kilkunastu godzin

76. Targi Meblowe w Kalwarii Zebrzydowskiej

Na andrychowskim targu handlował lewymi papierosami i tytoniem