Telewizja Polsat zainteresowała się sprawą strzelaniny, jaką ujawnił portal WadowiceOnline.pl a do j
Polsat zainteresował się strzelaniną na wadowickiej ulicy

Telewizja Polsat zainteresowała się sprawą strzelaniny, jaką ujawnił portal WadowiceOnline.pl a do jakiej doszło tydzień temu na Alei Matki Bożej Fatimskiej w Wadowicach.

Sprawą strzelaniny, którą jako pierwszy ujawnił portal WadowiceOnline.pl, we wtorek (14.05) zainteresowała się telewizja Polsat. Wóz tej stacji pojawił si w Wadowicach a dziennikarze spotkali się z wadowicką policją a także zarządcami lokali, do których doszło do uszkodzenia mienia.

Materiał, który raczej nie robi pozytywnej reklamy Wadowicom  jak i jego mieszkańcom (nie w każdym mieście w Polsce po ulicach biega nietrzeźwy facet i strzela z wiatrówki...) będzie można obejrzeć we wtorek (14.05) w wiadomościach Polsatu o 15:50.

Przypomnijmy, że jak już informowaliśmy, policja zatrzymała 29-letniego  mężczyznę, mieszkańca gminy Wadowic, który w nocy z poniedziałku (6.05) na wtorek (7.05) strzelając z broni pneumatycznej uszkodził kilka szyb w witrynach lokali przy Alei Matki Bożej Fatimskiej. W momencie zdarzenia był pijany. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności, postawiono mu w sumie 4 zarzuty uszkodzenia mienia na kwotę ponad 8 tysięcy złotych.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+18 #1 Polsattv 2019-05-14 13:11
Działkami też już są zainteresowani
Cytować
+13 #2 hehe 2019-05-14 14:21
Do mistrzów parkowania ich ! :)
Cytować
+9 #3 No cóż 2019-05-14 16:35
Cytuję Magdalena:
I gdzie ten materiał? 16.06 i zero materiału z Wadowic :
lol:

Co tam takie Wadowice mają pokazywać.
Cytować
+4 #4 BCSA 2019-05-15 07:59
Zagra role w filmie "STRAZNIKA TEXASU". Udowodnil ze sam moze zaprowadzic lad i porzadek w tym miescie!"
Cytować
+1 #5 Kola 2019-05-15 14:22
A co tutaj ukrywać, jaka rzeczywistość taka reklama... Ale tu nie ma czy to Wadowice czy nie Wadowice, tak teraz wygląda życie w tym nędznym kraju... Jeśli chodzi o Wadowice, a raczej ich reklamę to dajcie lepiej znać Polsatowi gdzie mogą dobrze przenocować, bo pewnie trochę zostaną, bo tak szybko przez stojące Wadowice się nie przejedzie...
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.