Dwa porzucone na ulicy Jasnej w Wadowicach słodkie szczeniaki (piesek i suczka) szukają nowego domu. Po
Drukuj
Dwa porzucone na ulicy słodziaki szukają nowego domu. Pomożecie?

Dwa porzucone na ulicy Jasnej w Wadowicach słodkie szczeniaki (piesek i suczka) szukają nowego domu. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Urzędu Miejskiego w Wadowicach, poszukiwani są odpowiedzialni opiekunowie dla dwóch szczeniąt (piesek i suczka) które zostały porzucone. Małe, około 2 miesięczne zwierzaki zostały znalezione na ulicy Jasnej w Wadowicach. Pieski zostaną odpchlone i odrobaczone, zaś w  momencie adopcji dostaną oporządzenie, a w późniejszym czasie zostaną wysterylizowane.

Maleństwa są ofiarą ludzkiej bezmyślności, bezduszności. Małe, bezbronne pieski mogły zostać ranne, potrącone przez samochód, narażone na atak innych zwierząt lub cierpieć z powodu głodu czy chorób.

Jeśli ktoś chciałby  adoptować któregoś z tych słodziaków, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Rozmaitości:

Z dna Jeziora Mucharskiego coś wycieka i mocno śmierdzi

Sześć szczeniaków potrzebuje pomocy

Kolejne świetne zdjęcia z lotu ptaka wyschniętego Jeziora Mucharskiego

Andrychowski staw znowu zaatakowany. Czym tym razem?

Przed tym bankomatem trzeba... klęczeć. Bank obiecuje zająć się sprawą