Policja podczas rutynowej kontroli na jednym z wadowickich osiedli zatrzymała 48-latka, który miał prz
46-latek zatrzymany zatrzymany z martihuaną

Policja podczas rutynowej kontroli na jednym z wadowickich osiedli zatrzymała 48-latka, który miał przy sobie woreczek strunowy z marihuaną. Teraz za jej posiadanie grozi mu 3 lata więzienia.

Do zdarzenia doszło we wtorek (12.07) przedpołudniem na jednym wadowickich osiedli, gdzie policjanci trakcie wykonywania czynności służbowych zauważyli, iż dwaj mężczyźni  najwyraźniej chcą uniknąć spotkania z nimi. Na ich widok jeden z mężczyzn odrzucił od siebie jakiś pakunek.

Funkcjonariusze natychmiast dokonali penetracji miejsca, gdzie ujawnili i zabezpieczyli woreczek strunowy zawierający środek odurzający w postaci suszu marihuany — poinformowała nas Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

W związku z ujawnioną substancją mężczyzna trafił do wadowickiej komendy policji. Teraz odpowie za przestępstwo z art. 62 ust 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku „O przeciwdziałaniu narkomani” za które grozi 3 lata więzienia.
(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+5 #1 magdula1961 2016-07-13 14:55
To w końcu ile on miał lat 46 czy 48. A może ona choruje na RZS i potrzebuje leczniczo :P
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.