Na drodze krajowej nr 28 w Jaroszowicach doszło do groźnie wyglądającej kolizji: zderzyły się ze so
Zderzenie na krajówce. Na szczęście nic nikomu się nie stało

Na drodze krajowej nr 28 w Jaroszowicach doszło do groźnie wyglądającej kolizji: zderzyły się ze sobą opel vectra i nissan. Na szczęście mimo sporych rozbić samochodów, nic nikomu się nie stało.

Pechowo zaczął się poniedziałek (23.03) dla dwóch kierowców i ich pasażerów w Jaroszowicach. Tam, około godziny 9:04, na drodze krajowej nr 28 doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Jak wstępnie ustalono, kierowca nissana note na krakowskich rejestracjach wyjeżdżając z bocznej drogi spod domu nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu w stronę Suchej Beskidzkiej kierowcy opla vectry.

Doszło do zderzenie, w którym doszczętnie zniszczony został przód nissana, oraz bok i tylne koło opla, który wylądował w rowie. Na szczęście zarówno kierowcom  pojazdów ani ich pasażerom nic się nie stało, nie wzywano nawet pogotowia.

Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy zawodowi z JRG Wadowice, którzy usunęli m.in. z jezdni płyny eksploatacyjne z samochodów oraz przez kilkadziesiąt minut kierowali wahadłowo ruchem. Policja ustala okoliczności tej kolizji.

To nie jedyne groźne zdarzenie w ostatnich kilkudziesięciu godzinach. W niedzielę (22.03) po godzinie 13:00 na skrzyżowaniu ulicy Drapówka z drogą krajową nr 52 w Choczni kierujący nissanem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze,jego auto wpadło w poślizg i najechało na idącego tutaj pieszego, a następnie wjechało w ogrodzenie. Kierowca nissana był trzeźwy, pieszy w alkomat wydmuchał 0,22 promila.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-2 #1 Maria Ana 2018-02-25 20:51
Coaching deve ser tanto presencial como online.

Meu local ; saiba mais visitando
o bruno Rodrigues: http://www.meetthegreens.org/cgi-registry/bridgepop.pl?url=capturedinaflashphotography.com.clove.arvixe.com%2FUserProfile%2Ftabid%2F61%2FuserId%2F2653908%2FDefault.aspx
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.