Trzy samochody zderzyły się na ulicy Konstytucji 3 Maja. Nikt na szczęście nie został poszkodowany.
Kolizja trzech aut na krajówce

Trzy samochody zderzyły się na ulicy Konstytucji 3 Maja. Nikt na szczęście nie został poszkodowany. Przez kilkanaście minut ruch pojazdów w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

W środę (19.03) około godzinyh 8:00 na ulicy Konstytucji 3 Maja leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 doszło do kolizji aż trzech samochodów.

Jak wstępnie ustalono, kierująca mazdą 6 nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy mazdy 3, doprowadziła do zderzenia obu pojazdów, zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadąca z przeciwka skodą - poinformowała nas Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Przez kilkanaście minut ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo, zabezpieczany przez strażaków z JRG Wadowice.

Policja apeluje o ostrożnoś: pada deszcz i niestety pogorszyły się warunki na drogach.

(MG)


NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+23 #1 bul 2014-03-19 10:15
Z tego miejsca chciałem pozdrowić kobietę wyjeżdżającą z placu boh getta, a konkretnie ul. wadowity, która nie wie co oznacza znak ustąpienia pierwszeństwa przejazdu.
Serdecznie pozdrawiam :-)

PS. Choć wyglądałaś na bardzo sympatyczną, mimo to nie chciałbym znów spotkać cię za kółkiem na tym skrzyżowaniu, może w innych okolicznościach (bezpieczniejsz ych) szalona kobieto :-)
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.