Mężczyzna uderzył kobietę w twarz w andrychowskim parku, co doprowadziło do urazu nosa i krwotoku. I
Pobił w andrychowskim parku partnerkę. Wylądował w izbie wytrzeźwień

Mężczyzna uderzył kobietę w twarz w andrychowskim parku, co doprowadziło do urazu nosa i krwotoku. Interweniowała Straż Miejska, damski bokser wylądował w izbie wytrzeźwień.

We wtorek (28.05) około godziny 17:00 strażnicy miejscy z Andrychowa zatrzymali mężczyznę, mieszkańca Andrychowa, który w Parku Miejskim  używał przemocy wobec swojej partnerki uderzając ją w twarz co doprowadziło do krwotoku i urazu nosa.

Jak poinformowała Staż Miejska w Andrychowie, mężczyzna jak i kobieta podczas zatrzymania znajdowali się pod wpływem alkoholu. W związku z agresywną postawą sprawcy został on przetransportowany i umieszczony w Ośrodku Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku Białej aby wytrzeźwiał.

Kilka minut później dyżurny andrychowskiej Straży Miejskiej otrzymał kolejne zgłoszenie, również dotyczące zakłócania porządku publicznego, tym razem przez bezdomnego mężczyznę znajdującego się pod wpływem alkoholu w rejonie stawu w Parku Miejskim. Także w tym wypadku mężczyzna został przetransportowany do OPPA w Bielsku Białej celem wytrzeźwienia.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+5 #1 Yanek 2024-05-29 16:31
Jak się nazywa 60 minut z konkubiną? Bita godzina.
0 #2 drejkuu 2024-05-29 19:43
łobuz kocha najbardziej :D
0 #3 drejkuu 2024-05-29 19:48
po co kobiety sie wiążą z takimi debilami...

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.