Służby ratownicze interweniowały w jednym z domów w Inwałdzie. Na miejsce wezwano też śmigłowiec
Tragedia w Inwałdzie. Nie żyje półroczne dziecko

Służby ratownicze interweniowały w jednym z domów w Inwałdzie. Na miejsce wezwano też śmigłowiec LPR. Pomocy potrzebował półroczny niemowlak. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

We wtorek (5.12) przed godziną 22:00 służby ratunkowe zostały wezwane do jednego z domów w Inwałdzie, gdzie, jak się okazuje,   pomocy potrzebowało niemowlę. Na miejsce zadysponowano zastępy strażaków z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Inwałd oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który przystąpił do udzielana pierwszej pomocy.

W budynku który wynajmuje ośmioosobowa rodzina z Ukrainy (troje dorosłych, piątka dzieci) interwencja dotyczyła półrocznego dziecka. Zostaliśmy zadysponowano do zabezpieczenia miejsca lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – poinformował nas Krzysztof Cieciak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Wadowicach

Niestety, mimo szybkiej pomocy ratowników medycznych, lekarz przybyły na miejsce stwierdził zgon malucha.

Co ciekawe, wadowicka policja nic nie wie o takiej interwencji.

Do nas nie wpłynęła żadna informacja w tej sprawie. Policjanci, na podstawie doniesień medialnych, będą prowadzić czynności związane z ustaleniem dokładnych przyczyn tego zdarzenia – poinformowała nas starszy aspirant Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+6 #1 Dodaj komentarz 2023-12-06 10:47
Pomineli ekspertów ? :D
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.