Parafia św. Macieja w Andrychowie udostępniła w sieci transmisję z uroczystości pogrzebowych Natalii
Transmisja z uroczystości pogrzebowych zmarłej Natalii

Parafia św. Macieja w Andrychowie udostępniła w sieci transmisję z uroczystości pogrzebowych Natalii, 14-latki, której przez wiele godzin nikt nie pomógł, kiedy leżała nieprzytomna w centrum miasta.

Tą tragedią od kilku dni żyją mieszkańcy Andrychowa i regionu. I nic dziwnego, bo wielu z nich jest zszokowanych tragiczną śmiercią 14-letniej Natalii, która wyszła z domu do szkoły w Kętach, a którą odnaleziono nieprzytomną we wtorek (28.11) przy sklepie Aldi i przez wiele godzin nikt jej nie pomógł. Do szpitala trafiła w skrajnej hipotermii, temperatura jej ciała wynosiła zaledwie 22 stopnie Celsjusza. W środę (29.11)  z Dziecięcego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie Prokocimiu nadeszły tragiczne wieści: życia nastolatki nie udało się uratować. W miejscu jej odnalezienia od kilku dni pali się dziesiątki zniczy, ciągle są dokładane nowe.

We wtorek  (5.12) o godzinie 13:00 w andrychowskiej parafii pw. św. Macieja Apostoła rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe nastolatki.

Parafia św. Macieja w Andrychowie udostępniła transmisję z tego wydarzenia:

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+15 #1 Michał 2023-12-05 19:20
Przyznaję się bez bicia...oglądał em transmisję tej Mszy świętej. Oglądałem tą transmisję online z mocno bijącym sercem. Naprawdę, ten pogrzeb mógł wielu kosztować morze łez. Przykre to zdarzenie. Widziałem nawet zdjęcie Natalki, które opublikowało TVN. Dziwne to uczucie patrzeć na zdjęcie tak ślicznej uśmiechniętej dziewczyny, mając świadomość, że ona...nie żyje. Powiem więcej...przytł aczająco smutne uczucie...tylko tyle pozostało...i pamięć serca i żal...
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.