Dwójka młodych ludzi, najprawdopodobniej pod wpływem spirytualiów, "zaatakowała" znak drogowi i drze
Wandale zaatakowali w Rokowie znak i drzewko. Nagrała ich kamera

Dwójka młodych ludzi, najprawdopodobniej pod wpływem spirytualiów, "zaatakowała" znak drogowi i drzewo. Znak poległ, drzewko się nie dało. Zajście nagrała kamera monitoringu.

Przykro patrzeć, kiedy ktoś niszczy coś, co ma służyć innym... W Rokowie (gmina Wadowice) grupka młodych ludzi zaparkowała wieczorem samochód przy tutejszym boisku i placu zabaw. Dwóch z nich, sprawiających wrażenia będących pod wpływem spirytualiów "zaatakowała" znak drogowy. Ten niestety po nierównej walce poległ.

Następnym w kolejności było młode drzewko. Tu wandalom niestety już tak łatwo nie poszło ale tym razem przyroda wygrała.

Towarzystwo miało pecha: zajście nagrała kamera monitoringu. Nagranie "ku przestrodze" udostępnił na swoim profilu Instagram burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński. Można to zobaczyć TUTAJ.

Sprawa znajdzie finał ma policji.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+8 #1 Jack 2023-06-02 12:11
Totalne bezmózgowie, krótko mówiąc pojeby ! ! ! !
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.