Na przejeździe kolejowym na ulicy Legionów pod rogatkami utknął samochód osobowy z winy niefrasobliw
Auto utknęło na przejeździe kolejowym

Na przejeździe kolejowym na ulicy Legionów pod rogatkami utknął samochód osobowy z winy niefrasobliwego kierowcy. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie. Uważajcie!

W czwartek (1.06) po południu na przejeździe kolejowym na ulicy Legionów w Wadowicach doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Dyżurny stacji Wadowice nie mógł do końca zamknąć rogatek bo... jeden z kierowców niefrasobliwie stanął na torach nie przewidując, że za chwilę będzie tędy przejeżdżał pociąg. Zapory przyblokowały się na pojeździe.

Na szczęście przejazd obsługuje człowiek a nie jest on automatyczny, bo kto wie jakby to się skończyło. Kierujący w porę na szczęście wyjechał z pułapki.

Uważajcie zatem i miejcie odrobinę wyobraźni pokonując przejazdy kolejowe...

Tak to wyglądało:

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+3 #1 . 2023-06-01 16:49
Ojejujeju ale mi sensacja. I zaraz ruszyli i domknął.
Cytować
+8 #2 Iki 2023-06-01 17:44
Takiemu debilowi zabrać prawo jazdy,i mandat 10 tys
Cytować
+2 #3 Kosmici 2023-06-01 19:10
A wczoraj 31 maja o godzinie nad powiatem wadowickim przeleciały statki kosmiczne trzy które pozbawiły mieszkańców na terenie energii elektrycznej.
Cytować
0 #4 Oli 2023-06-02 19:24
O oooo byłoby bum ooooo
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.