Na ulicy Krakowskie w Andrychowie, w okolicach słynnego samolotu i sklepu z alkoholem, kierująca samoch
Pijany pieszy potrącony pod samolotem

Na ulicy Krakowskie w Andrychowie, w okolicach słynnego samolotu i sklepu z alkoholem, kierująca samochodem potrąciła pieszego. 48-latek wszedł bezpośrednio pod koła samochodu poza przejściem dla pieszych. Był pijany: miał 2,5 promila alkoholu we krwi.

We wtorek (21.03) około godziny 18:35 na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Krakowskiej w Andrychowie, w okolicach słynnego samolotu i sklepu z alkoholem, doszło do groźnego wypadku. Kierująca oplem potrąciła tutaj pieszego.

Pieszy, mieszkaniec powiatu wadowickiego wszedł bezpośrednio pod jadący samochód poza przejściem dla pieszych – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Jak się okazało, mężczyzna był  pijany, w organizmie miał 2,5 promila alkoholu. Na miejscu interweniowały służby. Poszkodowanym zajął się Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił mu pierwszej pomocy i przetransportował karetką do wadowickiego szpitala.

Kierująca oplem była trzeźwa. Ruch pojazdów w tym miejscu przez kilkadziesiąt minut był utrudniony.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.