Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy pilotowali do szpitala samochód z rodzącą k
Zaczęła rodzić w aucie a na drodze był korek. Pomogli policjanci

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy pilotowali do szpitala samochód z rodzącą kobietą. Dzięki działaniom funkcjonariuszy przyszła mama w porę dotarła do szpitala.

W czwartek (12.01) około godziny 8:00 policjanci ruchu drogowego otrzymali informację, że na drodze krajowej nr 52 w Jaroszowicach (gmina Wadowice) znajduje się samochód osobowy, w którym jest rodząca pasażerka.

Jej kierowca poprosił policjantów telefonicznie o pomoc z uwagi na to, iż na drodze zaczął tworzyć się korek. Mundurowi natychmiast powiadomili dyżurnego wadowickiej komendy i za jego zgodą przeprowadzili pilotaż przyszłych rodziców do szpitala w Wadowicach.

Dzięki ich działaniom przejazd przez miasto przebiegł szybko i sprawnie. Przyszła mama na czas dotarła do szpitala, gdzie trafiła pod fachową opiekę. Przed godziną 9:00 rodzice powitali na świecie swoją córeczkę – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

"Dzięki ich działaniom przejazd przez miasto przebiegł szybko i sprawnie. Przyszła mama na czas dotarła do szpitala, gdzie trafiła pod fachową opiekę. Przed godziną 9:00 rodzice powitali na świecie swoją córeczkę" - poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+10 #1 Policmajster 2023-01-16 14:24
No i policja się przydała!
Cytować
-4 #2 Mysz 2023-01-16 21:09
Fachowa opieka...hmmm wolne żarty .
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.