Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach poszukuje właściciela pieniędzy, które zostały znalezione na
Ktoś zostawił pieniądze w bankomacie. Do odebrania w wadowickiej komendzie

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach poszukuje właściciela pieniędzy, które zostały znalezione na terenie Wadowic. Właściciel umiejący udokumentować własność mienia, proszony jest o zgłoszenie się do tutejszej jednostki celem odebrania gotówki.

18 lipca tego roku do wadowickiej komendy zgłosił się mężczyzna, który na ulicy Lwowskiej w Wadowicach, w bankomacie, znalazł sporą sumę pieniędzy.

Pieniądze czekają na odbiór w siedzibie wadowickiej komendy przy ulicy  Marszałka Józefa Piłsudskiego 37. Sprawą zajmuje się dzielnicowy st. sierż. Mariusz Ryba, telefon  662 038 206 lub 47 83 27 219.

Uczciwemu znalazcy serdecznie dziękujemy za godną naśladowania postawę! – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-4 #1 Antykomuch 2022-10-04 14:22
Niech sierściuch z Kochanowskiego idzie odebrać, bo to mogą być jedyne pieniądze na jego marne życie, jak już go syndyk dojedzie za autobusy.
Cytować
0 #2 Inflacja 2022-10-04 17:22
A co tu odbierać....
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.