W ciągu kilkunastu godzin na drogach powiatu wadowickiego doszło do kilku groźnych kolizji.
Kilka groźnych kolizji

W ciągu kilkunastu godzin na drogach powiatu wadowickiego doszło do kilku groźnych kolizji.

W niedzielę (7.08) po południu służby ratownicze otrzymały informację o groźnym zdarzeniu na ulicy Racławickiej w Sułkowicach (gmina Andrychów).  Doszło tutaj do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu interweniowały zastępy strażaków zawodowych z JRG Andrychów, druhowie z OSP Sułkowice oraz policja. Droga przez długi czas była zablokowana.

Kilka godzin wcześniej w Andrychowie ma leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Krakowskiej doszło także do kolizji dwóch aut. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

W sobotę (6.08) w miejscowości Bugaj (gmina Kalwaria Zebrzydowska) także doszło do zderzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na miejscu interweniowali strażacy z JRG Wadowice, druhowie  OSP Kalwaria Zebrzydowska, OSP Bugaj i policja.

 

(PK)
(zdjęcia: DK52info)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+14 #1 GPS 2022-08-07 19:08
Pojazdy kierowane przez t-mobile, Orange, Play i innych operatorów to muszą się rozbijać. :D
Policja SPI !!!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.