Na drodze krajowej nr 28, na granicy Radoczy i Graboszyc, kierowca samochodu osobowego stracił panowanie
Stracił panowanie nad pojazdem i skasował znak

Na drodze krajowej nr 28, na granicy Radoczy i Graboszyc, kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i zakończył jazdę w rowie, uszkadzając przy tym przydrożny znak

W niedzielę (31.07) przed godziną 13:00 na drodze krajowej nr 28, na granicy Radoczy i Graboszyc, doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i jazdę zakończył w rowie kasując przy tym przydrożny znak drogowy. Pojazd został mocno uszkodzony.

Na miejscu interweniował patrol policji a także pomoc drogowa. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia, kierujący najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Mundurowi apelują o ostrożność: pada intensywny deszcz i na drogach jest ślisko i niebezpiecznie.

(MG)
(zdjęcie: Facebook Małopolscy Kierowcy)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+3 #1 Ktoś 2022-07-31 18:29
Tam cisną po gazie ile się da nie patrząc na ograniczenia a tam zakręt goni zakręt! Wczoraj jechałem przez ulewę gdzie widoczność prawie zerowa niby ograniczenie 70 ale nie dało się jechać nawet 40..mijając samochody wydawali się że stoją w miejscu ale znalazł się jeden mądry co wyprzedził 2 naraz
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.