W centrum Andrychowa doszło do potrącenia przez samochód dostawczy pieszego, który prawidłowo przech
Potrącenie pieszego na pasach. 65-latek trafił do szpitala

W centrum Andrychowa doszło do potrącenia przez samochód dostawczy pieszego, który prawidłowo przechodził przez pasy.

W piątek (29.07) przed godziną 9:00 służby ratunkowe otrzymały informację o zdarzeniu, do jakiego doszło na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Krakowskiej w Andrychowie.

Kierujący samochodem dostawczym peugeot nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu, który prawidłowo przechodził przez przejście dla pieszych – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Na miejscu interweniował patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił pierwszej pomocy 65-letniemu poszkodowanemu pieszemu. Został on przetransportowany do wadowickiego szpitala. Zarówno on jak i kierowca pojazdu byli trzeźwi.

Ruch pojazdów w tym miejscu przez kilkadziesiąt minut był utrudniony. Policja ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.


(MG)
(zdjęcie: Facebook Małopolscy Kierowcy)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+4 #1 Makarczyk 2022-07-29 13:54
Cytuję MonikaN:
Rodzinę potrąconego Pana bardzo proszę o pilny kontakt tel. 668 520 532

hieny won
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.