Na drodze wojewódzkiej nr 781, na nowym odcinku będącą niedawno oddaną do użytku obwodnicą Zatora
Poważny wypadek na nowej obwodnicy

Na drodze wojewódzkiej nr 781, na nowym odcinku będącą niedawno oddaną do użytku obwodnicą Zatora i Podolsza, doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W czwartek (28.07) około godziny 11:30 na niedawno udostępnionej dla ruchu obwodnicy Podolsza i Zatora, leżącej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 781, doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Zderzyły się tutaj samochód osobowy z ciężarowym. Z drogi korzystają również kierowcy z powiatu wadowickiego, jadący w kierunku Chrzanowa i na Śląsk.

Na miejsce zadysponowano zastępy strażaków zawodowych z JRG Oświęcim, JRG Wadowice i okolicznych OSP, policję, Zespół Ratownictwa Medycznego a także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Ruch pojazdów w tym miejscu jest zablokowany. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 joker 2022-07-30 11:25
Pochwalcie się, ile Wam się udało najwięcej jechać na tej nowej drodze?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.