Policjanci z komisariatu policji w Kalwarii Zebrzydowskiej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodz
Wybił szyby i uszkodził karoserię w dwóch autach. 23-latkowi grozi 5 lat więzienia

Policjanci z komisariatu policji w Kalwarii Zebrzydowskiej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie dwóch pojazdów. Mężczyźnie przedstawiono już zarzut, grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Jak poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, kilka dni  temu dyżurny kalwaryjskiej jednostki został powiadomiony o uszkodzeniu dwóch samochodów zaparkowanych na jednym z parkingów w Brodach. Skierowani na miejsce funkcjonariusze zastali tam nietrzeźwego mieszkańca Krakowa, który jak się okazało,  był sprawcą  tego zdarzenia.

Jak ustalili policjanci, 23-latek wybił szyby i uszkodził karoserię w  toyocie i seacie. W chwili popełnienia przestępstwa był nietrzeźwy, badanie na zawartość alkoholu wykazało ponad 1,6 promila. Mężczyzna trafił do pomieszczenia dla zatrzymanych, a kolejnego dnia usłyszał zarzut zniszczenia cudzej rzeczy, do którego się przyznał.

Za swoje zachowanie odpowie przez sądem, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Makapaka 2020-10-21 19:37
Odrazu skopac dziadowi przyrodzenie. Jak bym byl wlascicielem ktoregos z samochodow to szubciej bym do tego doszedl.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.