W Choczni  (gmina Wadowice) doszło do dachowania samochodu osobowego. Jego kierowca został oślepiony
Oślepiony kierowca peugeota dachował w rowie

W Choczni  (gmina Wadowice) doszło do dachowania samochodu osobowego. Jego kierowca został oślepiony przez inny samochód i stracił panowanie nad pojazdem.

W poniedziałek (28.09) kilka minut po godzinie 5 rano na ulicy Kościelnej w Choczni doszło do groźnego zdarzenia. W rowie na dachu wylądował samochód osobowy.

Kierujący peugeotem, jadąc w kierunku centrum Choczni, został oślepiony przez nieustalony pojazd jadący z przeciwka, zjechał na pobocze i doprowadził do dachowania – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Wadowice, druhowie ochotnicy z OSP Chocznia oraz policja. Kierowcy na szczęście nic się nie stało, był trzeźwy.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 bezprzebaczenia 2020-09-28 11:41
Jak na dozwoloną prędkość 50 km/h to uszkodzenia pojazdu cokolwiek niewspółmierne.
Cytować
+3 #2 sandi 2020-09-28 23:39
Cytuję bezprzebaczenia:
Jak na dozwoloną prędkość 50 km/h to uszkodzenia pojazdu cokolwiek niewspółmierne.

Tam jest ograniczenie do 40 km/h, a że na pobocznych drogach fantazja ponosi, bo na nich ,,nie stoją,, to właśnie, tak może się to skończyć...
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.