Spory korek na drodze krajowej nr 52: w Choczni (gmina Wadowice), na wysokości skrętu na wysypisko odpa
Korki na krajówce między Wadowicami a Andrychowem. W Choczni zderzyły się samochody

Spory korek na drodze krajowej nr 52: w Choczni (gmina Wadowice), na wysokości skrętu na wysypisko odpadów, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Interweniowały służby.

W czwartek (24.09) około 14:00 na drodze krajowej nr 52 w Choczni (gmina Wadowice) na wysokości skrętu na wysypisko odpadów, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.  Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, jeden z kierowców jadąc od strony Andrychowa w kierunku Wadowic zasnął za kierownicą, stracił panowanie nad pojazdem, doprowadzając do zderzenia z dwoma innymi. Oba z nich wylądowały w rowie.

Na miejscu interweniowały zastępy strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Chocznia, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Na szczęście nikt nie doznał większych obrażeń.

Przez kilkadziesiąt minut ruch pojazdów w w tym miejscu był zablokowany, potem odbywał się wahadłowo, przez co tworzyły się spore korki.

Policja ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 PÓŁNOC 2020-09-25 05:17
Ten co zasnął to pewnie ma coronovirusa bo kto zasypia o 14 za kierownicą?
Cytować
+3 #2 PÓŁNOC 2020-09-25 05:19
Chyba że ma cukrzycę. To w tedy trzeba zabrać mu prawo jazdy.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.