Na rondzie Generała Leopolda Okulickiego w Wadowicach, w okolicach mostu drogowego na Skawie doszło do
Auto staneło w ogniu na rondzie

Na rondzie Generała Leopolda Okulickiego w Wadowicach, w okolicach mostu drogowego na Skawie doszło do pożaru samochodu osobowego. Interweniowali strażacy.

W poniedziałek (27.07) około godziny 12:00 w okolicach ronda Generała Leopolda Okulickiego w Wadowicach samochód osobowy punto zatrzymał się a próby odpalenia nie przynosiły efektu. Kierowca i jego pasażerka zaczęli przepychać pojazd aby nie tamował ruchu a wtedy zaczął się z niego wydobywać gęsty dym i pojazd stanął w ogniu.

Wezwano pomoc, na miejsce zadysponowano zastępy strażaków zawodowych z JRG Wadowice, którzy opanowali pożar. Nic nikomu na szczęście się nie stało, ale samochód będzie się już raczej nadawał tylko na złom.

Przez kilkanaście minut ruch pojazdów w tym miejscu był utrudniony. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia, najprawdopodobniej tradycyjnie doszło do zwarcia w instalacji elektrycznej w komorze silnika.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+18 #1 Jj 2020-07-27 12:53
A ludzie tak sobie jada. A jakby doszło do wybuchu ?
Cytować
+2 #2 FRELA 2020-07-27 14:28
A ludzie tak sobie jada. A jakby doszło do wybuchu ?
SELEKCJA NATURALNA, MNIEJ IDIOTOW BY BYŁO.
Cytować
+22 #3 Społeczeństwo obywat 2020-07-27 14:29
Zerkam na reakcję ludzi na filmie i załamuje rece.
Gdyby każdy z przejeżdżającyc h obok złapał za gaśnice i pomógł ugasić pożar, może by udało się coś uratować.
Ale jak widać nikt na ten pomysł nawet nie wpadł, nie sprawdził czy ktoś tam nie utknal w środku.
Zero odruchu podania pomocnej ręki.
Społeczeństwo Sebixow w marchewkach. Zniewiesciali chłopcy bojący się dymu.
Oby wam nigdy nikt nie pomógł jak się dom zapali.
Cytować
-4 #4 Korona 2020-07-27 19:43
Od zwarcia nagle by sie pewnie niezapali tak nagle. Pewnie przewod od paliwa przetarl się czy cos strzelilo poszla benzyna na kolektor i ogien. Przy z warciu czuc by bylo i normalny czkowiek reaguje wczesniej.
Cytować
0 #5 Jj 2020-07-27 20:14
Cytuję Jj:
A ludzie tak sobie jada. A jakby doszło do wybuchu ?

I teraz tak myślę czy w takiej sytuacji jest mandat jak ktoś się nie zatrzymuje ? Niby święte miasto a brak empatii
Cytować
+2 #6 Ja 2020-07-28 10:17
Wstyd nikt nie pomógł ... takie społeczeństwo 500+!!
Cytować
+4 #7 Władziu 2020-07-28 14:13
Panowie spokojnie bez obrażania ludzi, nie byliscie na miejscu, więc nie wiecie jak to wyglądało. Po pierwsze auta sie zatrzymały, moze nie wszystkie ale jednak, probowali to ugasić niestety sie nie udało. Po drugie pomyślcie przy takim dużym ogniu, gaśnicami samochodowymi ciężko byłoby to ugasić, a i podejść blisko sie juz nie da. Jednakże gdyby inaczej zareagowano na samym początku gdy pojawił się pierwszy dym i zamiast spychać samochód na pobocze od razu wziąć sie za gaszenie... no ale niestety mądry Polak po szkodzie. Uwieżcie mi bardzo szybko to się działo około 30 sekund od dymu do ognia, wiec czasu na reakcje nie było za wiele, a i reakcja właścicieli tez mogla byc myląca. Wiecej zrozumienia, mniej obrazania, na szczescie nic nikomu sie nie stalo.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.