Kilka zastępów strażaków zawodowych z JRG Wadowice interweniowało w szpitalu powiatowym w Wadowicach
Interwencja strażaków w szpitalu

Kilka zastępów strażaków zawodowych z JRG Wadowice interweniowało w szpitalu powiatowym w Wadowicach. Co się stało?

We wtorek (2.06) rano kilka zastępów strażaków zawodowych z JRG Wadowice interweniowało na terenie Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Wadowicach, co spowodowało nerwową sytuacje wśród pacjentów. Na szczęście nie stało się nic poważnego.

Szpital ma jakieś problemy z zanikiem zasilania, co powoduje, że centrala sygnalizuje pożar – poinformował nas Krzysztof Cieciak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Wadowicach.

Strażacy po sprawdzeniu pomieszczeń i instalacji opuścili teren lecznicy. Jak informuje nas rzecznik strażaków, to kolejna tego typu sytuacja tutaj w ostatnim czasie związana z problemem zaniku prądu.

Podobne fałszywe alarmy odnotowali strażacy także w kilku hotelach na terenie powiatu wadowickiego jak i w budynku poczty przy ulicy Lwowskiej w Wadowicach.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+9 #1 Ania 2020-06-02 17:01
Tak jest chyba w całym mieście!!! Codziennie na osiedlach zanika na chwilę prąd!!! Zróbcie coś z tym !!!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.