Bez prawa jazdy, pijany a do tego miał przy sobie amfetaminę. 31-latkowi zatrzymanemu do kontroli na je
Nietrzeźwy, z amfetaminą i bez prawa jazdy. 31-latkowi grozi 5 lat więzienia

Bez prawa jazdy, pijany a do tego miał przy sobie amfetaminę. 31-latkowi zatrzymanemu do kontroli na jednej z andrychowskich ulic grozi nawet 5 lat więzienia.

Kilka dni temu,  na ulicy Krakowskiej policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego andrychowskiego komisariatu, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę seata.

Od mężczyzny była wyczuwalna silna woń alkoholu, a badanie potwierdziło tylko przypuszczenia mundurowych. 31-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego miał w organizmie 1,13 promila alkoholu. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnym systemie wyszło na jaw, że posiada on aktywny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

W trakcie kontroli samochodu policjanci znaleźli także środki odurzające w postaci amfetaminy.

Kierujący został zatrzymany. 31-latek usłyszał trzy zarzuty tj. prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, prowadzenia samochodu pomimo sądowego zakazu oraz posiadania środków odurzających, do których się przyznał.

Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.  

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.