Kilka zastępów strażaków zawodowych i druhów ochotników interweniowało w jednym z mieszkań przy u
Strażacy na sygnale. Zapalił się... obiad

Kilka zastępów strażaków zawodowych i druhów ochotników interweniowało w jednym z mieszkań przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie, gdzie wydobywały się kłęby dymu. Jak się okazało, to efekt spalonego... obiadu.

W niedzielę (15.09) przed godziną 17:00 służby ratunkowe zostały poinformowane o sporym pożarze w bloku nr 76 przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie. Z okien jednego z mieszkań wydobywały się spore kłęby dymu.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, JRG Andrychów a także druhów ochotników z OSP Andrychów i OSP Roczyny. Jeden z pasów jezdni w tym miejscu został wyłączony z ruchu.

Jak się okazało, dym był efektem... spalonego obiadu. Sytuacja została szybko opanowana. Strażacy zarządzili wietrzenie pomieszczeń.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 ds 2019-09-16 12:47
Ile kosztował podatnika ten obiad?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.